Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért jelennek meg fura...

Miért jelennek meg fura képek, álomszerű jelenetek, ha mantrás meditációt végzek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 18:00
 1/5 Grimfox ***** válasza:
100%
Mert eléri a tudatod az álom, és ébrenlét közötti határt. Ez azt jelenti, hogy a megfelelő mélységet már elérted, de a koncentrációd még nem edződött hozzá ehhez az állapothoz.
2022. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mantras meditaciot hogyan kell amúgy? Én kipróbálnám. Jógazni szoktam de nem látok ilyeneket.
2022. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:
100%

2-esnek

én hümmögni szoktam az ohm-ot és berezeg tőle a központom(szívem környéke) meg a fejem teteje is lassan.

Jelenleg még képtelen vagyok pontra koncentrálós, "egyhegyüség" gyakorlatokra, de így nekem majdnem megy. Annyi, hogy nem egy pontra összpontosítok, hanem a rezgésre, nem látványra, hanem érzésre.

Most amúgy "rezgés " közben már derengett egy fénypont, de közbeszólt az "ego" és megint eltűnt a pont ..Talán egyszer majd abba az álomszerűségbe is átmegyek egyszer, mint a kérdező:)


Szóval én csak szimpla ohm mantrát szoktam. Törökülésben, egyenes háttal/csakrákkal. Csukott szemmel.

2022. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2023. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem erről ez jutott eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=rRVlWEwmbfQ
2023. jan. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!