Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A tudósok szerint hétvégén...

A tudósok szerint hétvégén eljöhet a világvége? Szétszakad ugyanis az univerzumunk?

Figyelt kérdés

""Egy új kutatás szerint - némi túlzással - nem biztos, hogy a jövő hét végére érdemes különösebb programot szerveznünk. Az Univerzum mintegy 13,8 milliárd éve tartó folyamatos tágulása ugyanis hamarosan megtorpanhat, sőt, akár összehúzódásba is átcsaphat."


Most igazi tudósók írták le. Erre mit lépsze? [link]



2022. máj. 9. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem unod még??
2022. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy ja már megint pont ugyan azt ki raktad
2022. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha még egyszer kirakod jelentem
2022. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező ezt a kérdést már megkérdezte egyszer.

Találtam alul egy ilyen gombot,jobb alsó sarok hogy JELENTVE!!!!

2022. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Már késő, mert megvettem a benzint a fűkaszába!
2022. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
96%
Elég legyne ebből folyton kiteszed
2022. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes egyébként, hogy ezt kelete filozófiák már több ezer éve tanítják. Yógik akik meditációs úton járnak, stb.
2022. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

7, mire gondolsz, mit tanítanak ezek a keleti filozófusok?


Azért én még a tartós tejet megvenném, ha innék tejet. HA igaz, 65 millió év múlva állna le a tágulás, rá 100 millió év múlva indulna be az összetömörödés, és onnan már csak évmilliárdjaink vannak hátra.

Finoman szólva is van sürgetőbb problémánk. Pl hogy 2100-ra a klímaváltozás miatt megszűnik a civilizáció, amit ma ismerünk:D Ráadásul ezutóbbi nem elmélet, hanem valóság.

2022. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7%
Hogy egy teremtett mindenségben létezünk, amelyet a tiszta tudat hozott létre, és a tudat szervezi az anyagot, és a teremtés kitagul, majd osszehuzodik. Nézegess utána a Szvámiknak.
2022. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9, őőőő oké.


De a tudósoknak van tárgyi bizonyítéka is arra amit mondanak. Azért nem dobták fel eddig ezt az elméletet, mert az eddigi konkrét adatokból nem volt levezethető. Ez jelenleg is csak egy elmélet, mert konkrét adat most sincs arra, hogy a világegyetemnek szándékában állna lelassítani, vagy legalább nem gyorsítani a tágulást.

Persze az eddig is nyilvánvaló volt, hogy ahhoz, hogy a világegyetem minden anyaga egy helyről kirobbanjon, ahhoz előbb össze kellett gyűlniük. A kérdés csak az volt, hogy ez korforgás-e vagy sem, erre viszont a jelenlegi fázisban lehetetlen választ adni.


Persze, hinni lehet, de itt nem a hit a kérdés, hanem a tényekkel alátámasztható tudás.

2022. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!