Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A tudósok szerint hétvégén...

A tudósok szerint hétvégén eljöhet a világvége? Szétszakad ugyanis az univerzumunk?

Figyelt kérdés

""Egy új kutatás szerint - némi túlzással - nem biztos, hogy a jövő hét végére érdemes különösebb programot szerveznünk. Az Univerzum mintegy 13,8 milliárd éve tartó folyamatos tágulása ugyanis hamarosan megtorpanhat, sőt, akár összehúzódásba is átcsaphat."


Most igazi tudósók írták le. Erre mit lépsze? [link]



2022. máj. 9. 12:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nos, én nem azt mondtam, hogy ezt el kell hinni, csak meg jegyeztem, hogy milyen érdekes. Sokszor látszik meg, hogy a tudomány és a keleti bölcseleti rendszerek hasonló dolgokat jeleznek. Lásd kvantumfizika.
2022. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Most igazi tudósók írták le."

Mit is?

Túl azon, hogy a szakmai körökben is leghitványabbnak minősülő oldalról linkelsz be egy tudományosan távolról sem alapos írást, sehol nincs benne semmiféle hétvégi világvégéről szó.

2022. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Tudi333 ***** válasza:
Kérdező! Csak ki kell várni! Az egyik hétvégére biztosan jön majd világvége! :)
2022. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Valaki látta? Mert én mindegyik hétvégén izgatottan figyeltem, de nem láttam egy világvégét sem.
2022. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Most akkor szétszakad vagy összehuzodik?? Csak hogy tudjam, hogyan készüljek.
2022. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak szeretném tudni, hogy eljött végül? És látta valaki? Hogy nézett ki?
2022. jún. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Dehogy jött. Megint lukra futott a konteós biznisz.
2022. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!