Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Mostanában egyre...

Mi lehet ez? Mostanában egyre gyakrabban történik ez velem. Érzékelem a tárgyak energiáit. Mi ez? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem úgy , hogy tudom érzékelni a tárgyakat. Elég összetett dolog. A lényeg az , hogy gyakran van , hogy például belépek egy épületbe ahol még sosem jártam és megérzem milyen az épület. Azt, hogy hogyan érez. Ez nem csak épületekkel van , de azokkal fedeztem fel előszőr. Azóta megfigyeltem , hogy szokásom kedveskedni a tárgyaknak . Ha ülök egy bögre teával a kezemben simogatom a bögrét , ha elszívok egy szál cigarettát végigsímítok az ujjammal a szálon . Ha ilyenkor észreveszem magam rákoncentrálok és érzem s tárgyak érzéseit , energiáit.
2014. márc. 6. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez cuki. :) De ez teljesen normális... Szerintem. Ugyanezt csinálom az emberekkel.. Csak nem nyúlok hozzájuk. Még kerülök is néhhány személyt. És ha ideges valaki, akkor nyilván nem leszek olyan halál nyugodt. Sőt! Szóval semmi para. Cirógasd a bögrét ha úgy tetszik. ;) Csak maradjon titok.
2014. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az embereknél is van ez , de azt hitem ez természetes...

Mindenesetre köszönöm a választ:)

Cirógatom én csak akkor is érdekes :))

2014. márc. 6. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!