Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg beszélt Berki Krisztia...

Tényleg beszélt Berki Krisztian szellemével a Halottlato Kiss Kató?

Figyelt kérdés
Azt mondta Krisztian halala után nagy zorgest halott csattogast aztán megjelent neki Krisztián
2022. máj. 26. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2022. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Elárulta hol a lopott pénz!
2022. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Kató sztrókot kapott, kórházban van.
2022. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
97%
Nem. Számomra a hölgy hiteltelen, mióta azt mondta egy hónapok ót eltűnt férfiról, hogy a holttestet víz közelében kell keresni, és rá pár napra az úriember épen előkerült.
2022. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Nincs olyan hogy "halottlátó". Nincs "látó" nincs "jósnő", nincs "boszorkány". Ezek az emberek nemes egyszerűséggel csalók akik az ostoba emberektől elveszik a lehető legtöbb pénzt.

Ennyi.

2022. máj. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
De akkor honnan tudnak mondani olyan dolgokat, amit csak a család tud, senki más? Neten sincsenek fent ilyen családi dolgok.
2022. máj. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6# onnan hogy a démon hallota , és vissza mondja. Démonok is ottvannak mindenhol. És hallják azok mondják vissza.
2022. máj. 29. 08:53
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
#6 én csak egy rövid videót láttam vele, arra gondoltam, hogy vagy beépített emberei vannak, vagy ő is olvasta a Monk sorozat idevágó részét, ahol a médium bepoloskázta a szállodákat, ahol forgatott, és úgy választotta ki, hogy épp kivel akarnak kommunikálni a túlvilágról.
2022. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Szegény Mazsit is átvágta, gondolom üzent neki, hogy vegye fel vele a kapcsolatot, mert üzent neki a Berki. Kihasználta szerencsétlen nő kétségbeesését, és képes volt elmenni hozzá. Mondanom sem kell, hogy lefotóztatta, aztán elküldte a fotót a borsnak, vagy a blikknek, hogy nála járt Mazsi. Csinált magának reklámot, de úgy néz ki balul sült el a dolog, jól beégett a Hajdunál. Jól kitalálta ezt a beteg vagyok, süket dumát. Nincs neki semmi baja, nem először játtszotta már ezt el.
2022. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Általános dolgokat mondanak, ami néha bejön, néha még nagyon nem. Ez is olyan, mint a horoszkóp, ott is van olyan, hogy magadra vonatkoztatható dolgokat írnak, de attól még abban sem hiszek.
2022. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!