Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Műveletlen vagyok ha a halál...

Műveletlen vagyok ha a halál híréig azt sem tudtam , hogy Berki Krisztián létezik?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 10:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Nem műveletlen inkább tájékozatlan. Ennek a figurának a nevét ugyanis lehetetlen volt elkerülni, hacsak nem egy kő alatt éltél idáig..
2022. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%

Még azt sem mondanám, hogy tájékozatlan. Inkább irigylésre méltó.

Valószínű egy erdei faházban élhetsz teljes boldogságban.


Nekem 12 éve nincs tévém, német rádiót hallgatok, nem élek Magyarországon, és 2 ujjamon meg tudom számolni, hány magyarral állok rendszeres kapcsolatban, mégis ismerem a celeb neveket.

Aki nem, az csak boldogabban élhet.

2022. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
97%
Nem műveletlen vagy, hanem szerencsés. Akik meg ilyenekkel foglalkoznak mint Berki Krisztián, Rubint Réka, Kiszel Tünde és mondjuk Lapaj Kázmér, azok sem műveltek, csak átlag médiafogyasztók, akik szakmányban kímélik az agyukat.
2022. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Én is csak azért hallottam róla, mert itt Pöesten indult polgármesternek.

Meg a hír oldalak néha megemlítették a nevét.

2022. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
14%
Első válaszoló, te ugye nem keresztény vagy?
2022. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy műveletlen, csak állati furcsa, hogy még nem találkoztál vele. Én nem nézek tévét, nincs is tévém, nem veszek pletykalapokat. De ha máshol nem is, óriásplakátokon biztos találkozik az ember ezekkel. A neten meg aztán abszolút.
2022. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
24%
"Első válaszoló, te ugye nem keresztény vagy?" Én az vagyok, de teljesen egyetértek vele. Nem kellenek ide ezek a sátán által megszállt alakok!
2022. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
18%

Keresztény szeretet...

Mi volt a bűne?

Bezzeg a tömeggyilkos kannibál meg imádott pásztor lesz nálatok.

2022. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
15%

“ Keresztény szeretet...”


Liberális előítélet, és kirekesztés.


Én pl. keresztény vagyok, és értetlenül nézem a sok rosszindulatú férget, aki örömködik a halálán.


“ Bezzeg a tömeggyilkos kannibál”


Az kicsoda lenne?

2022. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Molyember ***** válasza:
77%

Nem, nem leszel műveletlen attól, hogy egy senki celeb nevét nem ismered, mert nyilván semmi köze a műveltséghez. De ezt te is tudod, természetesen, csak próbálsz valami pózt felvenni, amiben tetszeleghetsz magadnak. Egyébként komolyabb összegben is fogadni mernék, hogy hazudsz. Vagy az arcát, vagy a nevét, de ismerted.

Műveletlen a helyesírásod alapján lehetsz. Nem vészes, de nem is utal különösebben művelt emberre.

2022. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!