Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A sors akarta ezt? Mi a...

A sors akarta ezt? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt egy karmikusnak/mérgezőnek nevezhető kapcsolatom. Én szakítottam, és arra lennék kíváncsi hogy a sors akarhatta hogy mi ketten találkozzunk? Én teljesen azt éreztem, hogy ő életem szerelme és mégis vége lett ez egy tanítás akart lenni? Vagy mindkettőnknek meg kell érnie erre a kapcsolatra és találkozunk még újra? Nektek volt már részletek ilyesmiben? Illetve hol tudnék ezekről a dolgokról olvasni?


2022. jún. 5. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember tanulni,vagy tanítani jön az életbe.Egy kapcsolatról pedig csak később tudjuk meg,hogy mi volt a szerepe !

Nekem volt olyan kapcsolat, amiről azt hittem a nagy betűssel találtunk egymásra. Na annál pofán verőbb volt,amikor vége lett, főleg a módja miatt..:(

De ha valakinek megjön az élete szerelme, akkor az nem ér véget, hanem megmaradnak egymásnak. Ezt lehet hallani,olvasni mindenhol.

Persze az is igaz,hogy nem mindenki találja meg a "neki rendeltet " életében.Ez a sors fintora sajnos.

Saját életemből mondom, én sem találtam meg, hiába hittem.

2022. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden egy eszköz,minden egy lehetőség a fejlődésre a fizikai életben, vannak olyan tapasztalatok amiket nem tudsz elkerülni, vannak olyanok amiket bevallaltál es nagy eséllyel meg is valosítod majd, meg azok amig lehetőségként működnek, de ezt egyénileg lehet csak értelmezni, külsőleg nem kapsz így választ
2022. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett vége?
2022. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!