Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hozott már össze a sors olyan...

Hozott már össze a sors olyan emberrel,akinek hiába mondtad,hogy nem érdekel az ezotéria,mindenáron rád akarta erőltetni a nézeteit?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Az ilyesmit (és mást is) le tudom kommunikálni felnőtt és civilizált ember módjára.


Neked nem sikerült? Mit gondolsz, miért nem?

2020. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen.
2020. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

2+Először tálcán lett kínálva nekem-több ember által, utána maradtak ketten, és tolták. Mindezt megtérésem után.Majd évente 1-2-szer előfordul. Asztrólógia és egyebek. Kuka.


Az ördög eleinte, sose a patás részét mutatja..

2020. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Jah, meg a Buddhizmust akarták..Jézus beszédével összemosni, aztán csak kapkodták a fejüket, mikor az Igével válaszoltam.
2020. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyu révén ismerem az illetőt,és hiába mondtam,hogy nem érdekel,csak nyomatta tovább,mikor beszéltünk.Kicsit,mint a Jehova tanúi.Pedig már többször mondtam,akkor is mondta,hogy a férje se hitt benne,erősködött.Meg mindíg előhozza,mert ő nagyon hisz benne.Anyukámat a kineziológiába rángatta bele,és őt sem érdekelte.Amúgy aranyos az illető.Anyu nagyon bírja a személyiségét,és azért tartja vele a kapcsolatot,meg azért ,mert a fodrásza.Hiába mondjuk,hogy másik fordrász is van,akkor jajj hát nem akarja cserben hagyni.Most meg egy másik ezóssal is kapcsolatba került :(
2020. júl. 15. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ha valaki túlzásba esik valaminek a nyomatásával, akkor őszintén és direkt módon elmondom róla a véleményemet indoklással együtt. Ritkán szoktak ezután erőszakoskodni.


24/F

2020. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan az ezotéria inkább az életmódja. Bár az ő esetében az is olyan volt, mint egy vallás (az illető vegán). Imádok ilyenkor dacolni. Egy jó húsos menüt kérni és jóízűen zabálni, miközben tplja neki a fszságot akkora fejjel, hogy majd kidurran. ☺️ Aztán mondja csak, hogy szar ember vagyok, tudom én azt nagyon jól.
2020. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!