Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a legegyszerűbb...

Hogyan lehetne a legegyszerűbben bejutni a Backroomok valamelyikébe? (Nemek mindegy melyik szint, csak egyáltalán odajussak)

Figyelt kérdés

#szint #dimenzió #hogyjuthatnékoda?
2022. jún. 13. 19:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*nekem. Bocsánat, elírtam..
2022. jún. 13. 19:59
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nemlétező helyre hogy is lehetne bejutni? És főleg minek, ha ugye kijutni sem lehet?
2022. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Ezekre a tudatszintekre általában a normálistól egy eltérőbb tudatállapot miatt jutnak a próbálkozók.Bélyeg,más halucinogén,gomba,vagy transz meditáció megnyit egy kaput,ahol belépsz a 0 szintre.

Ez egy elég absztrakt szint,itt szembesül először a szemlélő azzal a valóságszintek másmilyen formát és dinamikát vesznek fel egy másik dimenzióban.Mélyebbre kerülve eljuthatsz az 1.és 2. szintre, de ezek már annyira elvontak hogy jelen tudatos elmével való gondolkodással még elmondani is nehéz lenne, amit itt megtapasztal az utazó.

2022. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Bejutnod, "mindegy, melyik szintre"?

Nem bánnád, sőt szívesen vennéd, ha ha tanulás, gyakorlás, elméleti tudás nélkül átugorhatnál szinteket?

Mit szólnának ehhez és befogadnának-e maguk közé azok, akik komoly munkával és erőfeszítéssel jutottak oda, ahol most vannak?

.

Lehetsz-e a közeljövőben Nobel-díjas matematikus, akit az idén buktattak matekból?

2022. jún. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Redroom nem jó?
2022. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4. Nem, nem célom tanulás nélkül átugrani szinteket (valszeg am nem is jó ötlet), az elméleti tudást igyekszem összeszedni, csak szeretném tudni, hogy ezután hogy induljak el oda, főleg hogy a netes weboldalakon sem találtam sok infót, egyébként meg honnan szedjem össze. egyszerűen csak szeretnék valahogy bejutni oda, és ha valaki csak azt tudja, hogy a 10es szintre hogy lehet bejutni, akkor nekem az is megfelel. Amúgy sem valószínű, hogy olyan sokáig túlélném. +meg itt am nem úgy van, hogy pl a 995ös szintről is eljuthatok az 1esre. Plusz hogy a 6os nehezebb mint a kilences (?)


5. Khmmm.. azt lehet kihagyom.. engem szörny olajon meg, nem egy ember élő adásban....

2022. jún. 14. 17:41
 7/14 A kérdező kommentje:
*öljön. Írni meg kéne tanuljak.. :DD
2022. jún. 14. 17:42
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem ha egy ember kisüt téged olajon, az ugyanúgy szörnyeteg;D
2022. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8. Amúgy.. jogos. Kisüt olajon? Vacsoraaaa ;DD Xd. Hol találok redroomokat? Ja inkább mégsem..
2022. jún. 14. 17:54
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hm... milyen a testzsírszázalékod?

Lehet kicsit sok tojás kell majd a panírozásodhoz, de talán megéri..;)

2022. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!