Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most hogy rájöttem hogy az...

Most hogy rájöttem hogy az egész objektív valóság egy illúzió és csupán a nézőpont és prekoncepciók határozzák meg, hogyan érezhetnék újra az életemben legitimitást, valódiságot?

Figyelt kérdés
Szeretnék valódi szeretetet, reményt érezni. Hogyan lehet a szívcsakrát kinyitni? Hogyan lehet Jézusban újra hinni?

2022. jún. 19. 18:06
 1/8 A kérdező kommentje:

1

A legijesztőbb az hogy nem vagyok semmilyen szer hatása alatt.

2022. jún. 19. 18:09
 2/8 Grimfox ***** válasza:
60%

A szubjektív valóságot érezheted maximum illúziónak, az objektív valóság az, amit ha megismersz, akkor hátrahagyod a szubjektív valóság kötelékeit. A nézőpontok, prekoncepciók a szubjektív valóság részei.

Ha Jézusban akarsz újra hinni, először is el kell felejteni a csakra-tant, és kizárólag arra koncentrálni, hogy megértsd azt, ami Jézus tanításából az utókorra maradt. Új Testamentum, főképp János evangéliuma segíthet ebben.

2022. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Ezt a vallásos bullshitet felejtsd el. Inkább űrlényekről fantáziálj akkor már.
2022. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik objektív valóság egyébként. Az objektív valóság amit megismerhet bárki az a szubjektív valóságon belül van.
2022. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem vagy semmilyen szer hatása alatt, akkor sürgősen be kellene tolni valamit az agyadba, mert ez már az elvonás.
2022. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

A szolipszizmus csak akkor ijesztő, ha az Illúzió Szemlélője a magány rémületéből "néz kifelé". A megoldás az, ha megérted, hogy mindenkiben és mindenben ugyanez a Szemlélő teremti, vizsgálja és éli át ezt a közös Illúziót.


De ez nem a konzervatív Jézus-felfogás felé mutat, hanem sokkal inkább a keleti tanok világa. A jó hír, hogy ettől a teremtésfelfogásod és világlátásod abba az irányba mozdul, ahonnan szép és bejárható utak vezetnek Jézus tanításainak átéléséhez is.

2022. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az érzelmi káosz engedélyezésével újrakezdés,ehhez pedig elengedni azt ami megakaszt,mert ez egy folyamat..elérted a saját határaidat.Azt írod "most,hogy rájöttem"..valaminek a végére érkezni nem azt jelenti,hogy "megérkezni"... körforgás van,sosincs vége...Mondok egy titkot...Az egész emberiség ki van ürítve,az igazság és a szellemi ideák a nagy tanítókkal együtt eltűnt...Le van szedve minden hatalom amit évmilliókon keresztül a fejünkre raktunk,mert a saját koronánkat növesztjük...Ki a Krisztusit,ki a Ahrimánit,tehát aki nem a szívtudatot követi: alázat,józan belátás-megértés-elfogadás-megbocsátás (elbocsátás) - SZERETET - az megreked...


Az a kérdés számodra mit jelent Jézus?mert ez mindig mindenkinek személyes...nekem pl. akkor jelent meg az energiája amikor borítani akartam,ha igazságtalanságot látok magam körül...


A szívcsakra mindig nyitva van különben meghalnál,kinyitni a szívedet egészen más,tehát a "Jótanács",hogy vedd le a fejed és nézz lefelé akkor érteni fogod magad..

2022. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerettem volna bölcselkedni, de az utolsó (7-es kommentáló) már leírt mindent, ami igazán fontos.


A lényeg az, hogy most a szívünkhöz kell eljutnunk. Persze, ha a képességeink még lehetővé teszik számunkra, akkor "megugorhatjuk" a bölcsesség szintjét is, de ez már csak amolyan bónusz a számunkra...

2022. jún. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!