Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minden álom egyszerűen tudatal...

Minden álom egyszerűen tudatalatti által felhalmozott katyvasz vagy lehet a jövőbe látni vele? Vagy csak a tudatalattinak van egy racionális, precíz, objektívebb számítása?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a katolikus világ kiakad Ferenc pápa kiiktatása miatt. Életemben nem voltam Vatikánban, sem vallásos(dogmatikus). Csomó elhunyt személlyel álmodtam, akik eljátszották nekem a sztorit Arnold Schwarzeneggerrel. (Megvannak az analóg jelentése...politikus Zelenskij-Klicsko, de amerikai osztrák gyökerekkel)

2022. márc. 24. 20:14
A kérdező szavazást indított:
Az álom egyszerű katyvasz, csak önismeretre való.
Álomban lehetséges jobban értelmezni a napi eseményeket és kikövetkeztetni.
Külső behatások is lehetségesek álomban. (Kapcsolat Istennel vagy angyalokkal egyéb lényekkel)
Baromság és válaszolok, lent.
Nem érdekel a kérdés, húzzak melegebb éghajlatra.
Akkor Ferinek annyi.
Feri csak játszik velünk.
10 szavazat
 1/4 anonim válasza:
64%
Katyvasz, de vannak zseniális, szövevényes álmok. A jövőt nem mondják meg.
2022. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom angyalok nem mondhatják meg, csak Isten tudja a jövőt(azt meg senkire nem köti, különben nem csak ő tudná) Ez csak vélemény, valószínű az agyam is így gondolja. Ördög tudja....
2022. márc. 24. 20:29
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha beírod netre, hogy álomszótár akkor kidobja. Amit álmodtál abból agy meg kulcsszavakat, és nézd meg, hogy mit ír.
2022. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tisztaság, újrakezdés a közös kifejezések. Háborgó tengerből inni képessé válni. Ahol van óceán, de Feri tud inni. Portugáliában húzza meg magát, porto kiköt, Aveiro-ban húzza meg magát.
2022. márc. 24. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!