Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Isten teremtette a betegségeke...

Isten teremtette a betegségeket, vagy az ember hozta létre a gondolataival?

Figyelt kérdés

2022. júl. 30. 19:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
isten meg tud betegedni?🧐
2022. aug. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Persze a kis gyereknek rossz a karmàja aki semmiről se tehet de Gyógyíthatatlan betegsége van mi?

Ne etessetek!Létszi!

Jóval kevesebb betegség lehetne ha az ember nem lenne ennyire önző disznó.

2022. aug. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

22-es


Igen, ahogy mondod. Kevesebb lenne, de ez nem mond ellent a karma alapú világszemléletnek. A karma, ugyanis következményt jelent. Nem büntetés, valamely tettért.

A szülők tetteinek, életvitelének a következményei értelemeszerűen hatnak a magzatra is.

2022. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

20-as


Nem arról írtam, hogy ne csinálj semmit (pl.: nem menj el dolgozni).

A lényeg, hogy te döntésed, hogy mit tartasz fontosabbnak, mire szánsz időt.


Ha a helyes úton jársz, vagy csak elindulsz, épp azt tapasztalod meg, hogy nem kapsz mindenhonnan pofont.


A kulcs az, hogy az élet felé bizalommal kell lenni. Nevezhetjük ezt vallásos hitnek. De ehhez a tanításoknak megfelelően kell élni.

Szerintem te sem gondolod, hogy urai lehetünk minden körülménynek, ami sorsunkat alakítja. Tehát nem racionális véges információkra alapozott döntésinktől várni, hogy mindent személyesen elrendezve boldogulunk.


Persze lehet erőből, a szocializációval belénk ivódott ideák alapján, pénzügyi sikereken keresztül közelíteni és keresni mindenre a megoldást...

... ez sem szerencsén múlik, hanem kemény munkán. Én viszont nem hiszem, hogy ez az ami az embert Isten felé, és az EGéSZségre vezeti

2022. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!