Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mindegy honnan veszek tarot...

Mindegy honnan veszek tarot kártyát?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 19:52
1 2
 11/12 Grimfox ***** válasza:
Nem a kártya működik, hanem az ember, aki használja. A kártya csak segítség. Egy elég jól használható segítség, tulajdonképpen. Ugyanazokat a válaszokat megkaphatnád mély meditációban is, csak az sok nagyságrenddel nehezebb.
2022. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
91%
Tulajdonképpen, röviden tömören arról van szó hogy képekből olvasol ki valamilyen választ. És itt nem csak arra van szükség, hogy megtanulod a lapok jelentését, megtanulod az értelmezésüket hanem arról is hogy az intuiciódat használod. Én személy szerint régebben laikusként úgy álltam a torothoz, hogy áh nem érdekel, hagyjuk már, badarság. Aztán mikor rá jöttem, hogy amúgy nem jóslásra használják, akkor elkezdett érdekelni, ma meg már a hobbimá vált.
2022. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!