Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tarot kártyából hogy tudom...

Tarot kártyából hogy tudom megnézni, hogy van-e rajtam átok, kötés stb?

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 13:59
1 2
 1/19 Grimfox ***** válasza:
100%
Abból nem igazán tudod. Egyszerűen nem erre való. Annyit tudhatsz meg vele, hogy a feltett kérdéseddel kapcsolatban van e valami, ami akadályoz, vagy árt neked. De ehhez kell lennie egy kérdésednek, ami nem az, hogy "van e rajtam átok?". A tarot nem igen-nem válaszokat ad.
2021. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Grimfox, honnan tudom megállapítani?
2021. szept. 20. 14:33
 3/19 Grimfox ***** válasza:
100%

Ha nincs különösebb tapasztalatod hasonló területeken, akkor csak erős tipped lehet, maximum. Első, amit érdemes megnézni, ismersz e olyat, aki képes átkot, vagy kötést csinálni. Ha van, adtál e neki okot rá, hogy ilyet tegyen veled. Ezen kívül csak olyan dolgokat tudsz nyomként használni, amik más dolgokra is utalhatnak.

-Romolhat az életminőséged, főképp pszichés értelemben, és ez kihathat az anyagi életre is-ezt okozhatja depresszió, más pszichés betegség, kimerültség, rossz környezet is. Ezért nem biztos nyom.

-Dekoncentráltá válhatsz, sok apró hibát véthetsz, amik összeadódva zavaróak-ezt szintén okozhatja kimerültség, szorongás, és stressz, vagy fizikai betegség, ami kihat a koncentrációra. Ez sem biztos nyom.

-Balszerencse-a szerencse nem létezik, ez is a mentális összeszedettségeddel, odafigyeléseddel van kapcsolatban. Ha összeszedett, koncentrált vagy, nem ér balszerencse, mert elkerülöd ezeket a végkifejleteket, akár ösztönösen is-ez szintén nem jó nyom.

-Egészségromlás-bármi más is okozhatja, rossz életvitel, kimerültség, stb. Nem jó nyom.

Mindezek mellett sok átok, és kötés egyetlen dolgot érint csak, például megakadályoz abban, hogy egy bizonyos dolgot elérj, semmi mást nem csinál. Mivel a fent leírtak jelezhetik az átkot, de szinte mindig valami más, hétköznapi okuk van, ezért nem lehet általuk biztosra megállapítani. Ahhoz, hogy biztosabban, de még mindig nem 100%-osan meg tudd állapítani, ahhoz tanulni kell, és olyan módszereket kell elsajátítani, amikkel többek közt ezt is lehet észlelni. Sajnos az sem biztos módszer, ha fizetsz valakinek, hogy nézze meg, van e rajtad átok. Általában van átok, kötés, démoni megszállás, kísértet, amit jó pénzért még le is vesz neked, miután jó pénzért megállapította, hogy ott van.

Úgyhogy a legjobb lövésed, ha megnézed, ismersz e valakit, aki tud csinálni ilyet, és azt, van e oka ilyet csinálni veled.

2021. szept. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%

Én megmondom neked anélkül is, hogy nincs, mert ilyenek nem léteznek.

30ezret kérek átutalni az ezo tanácsomért, köszönöm!

2021. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4-es, ha nem hiszel benne, miért írsz ide?
2021. szept. 20. 17:33
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Szembejött a kérdés. Sokmindenben hiszek, de ebben speciel nem.
2021. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Grimfox ***** válasza:
Az adott dolgokban tapasztalat alapján hiszel, vagy azért, mert beleillenek a világképedbe, és emiatt elképzelhetőnek tartod a létezésüket?
2021. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#7 ha tőlem kérdezed (4,6), akkor részben tapasztalatból, részben amit elképzelhetőnek tartok.
2021. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Grimfox ***** válasza:
Tőled kérdeztem, igen, köszi a választ. És mik azok, amikben tapasztalatból, vagy azért hiszel, mert elképzelhetőnek tartod? Persze nem részletes listát gondolok, csak pár példát.
2021. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én egyébként teljes mértékben hiszek az átok létezésében, megtapasztaltam már a környezetemben, hogy milyen ennek az "áldásos" hatása. Főleg, amikor az illetőnek sok rosszakarója volt, és mindenféle rosszat kívántak neki a hata mögött, majd az élete elkezdett kisiklani. Én is így érzem magam, nagyon rosszra fordult az életem, nem a saját hibámbol, és látszólag nem is tudok javítani rajta.
2021. szept. 20. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!