Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valami a szívcsakrával tud...

Valami a szívcsakrával tud ilyet okozni?

Figyelt kérdés

Pár napja volt hogy csináltam pár jógapózt amit külön szívcsakrára ajánlottak. Utána volt 1-2 nap, amikor volt egy ilyen alapérzés, hogy mintha mindennel valahogy össze lennék kötve, és támogatva lennék mindenhonnan (nem tudom ezt jobban leírni).

Lement ez a két nap és ebből az állapotból valahogy kikerültem, mintha egy buborékot pukkasztottak volna ki körülöttem.

Előfordulhat hogy a jóga volt rám ilyen hatással ebben az 1-2 napban, aztán visszakerültem az "alapállapotba"?

Szerintem észre se venném, ha nem lett volna ez a 2 nap. Most meg már feltűnik hogy mintha le lennék választódva vagy nem lenne meg valamilyen támogatás...

Előfordulhat, hogy az lenne az alapállapot, amit a jóga utáni napokban éreztem, csak nekem ennyire feltűnik mert ennyire távol vagyok tőle?

Vagy akkor ez most mi volt?


2022. aug. 12. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudok a jogával kapcsolatban válaszolni, de rengeteg olyan fizikális gyakorlat van, ahol vissza tudsz csatlakozni a blokk nélküli önmagadhoz. A legtöbb emberben ott vannak ezek a blokkok,de ezek legtöbbször észrevehetetlenek, amíg nem okoznak valami megtapasztalható tünetet. Amikor megszületsz, akkor egyenletesen áramlik a testedben az energia, majd a feltételre alapuló rendszer elkezdi ezt megszüntetni, amit te érzel az szerintem az ehhez való visszatalálás volt, a gyermeki énedhez,ahol még nem voltak korlátok. Egy ideális világban létre se jöhetnének blokkok, mert nincs ami aktiválja, akkor sem, ha ott a sebezhetőség érzése benned.
2022. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TinaBet ***** válasza:
73%

ez a harmónia és egyensúly központ csakra. a szívcsakra össze kötő csakra. össze van kötve az alsó s felső csakrákkal és ezel a harmónia s egyensúly csakrával.

régen elfeledett vagy elrejtett tudás.

én a google- be beírtam h egipt meditacion vagy egipt chakra. vagy valami ilyesmi. egyiptomiak foglalkoztak vele.

a szív csakrához kapcsolódó harmónia s egyensúly csakra az zöld színnel egy hosszú vonallal jelölik a testen végighaladva középen. a testen kívűlre is kiterjed a fej tetejétől és a talpadtól is.

gratula! ez nagyon jó jel.

2022. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TinaBet ***** válasza:
71%

[link]



Harmoni and Balance- Harmónia és Egyensúly.

Zöld egyenes vonal ami szinte megfelezi a testet s a testen túlra is kiterjed. ezt csak így képzelték az egyiptomiak. meglehet h tartozik hozzá zöld energia aura vagy máshogy néz ki.

2022. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"csináltam pár jógapózt amit külön szívcsakrára ajánlottak."

A csakra "pszichikai energia központi magja"

[link]

tehát nem tornamutatványok kellenek megnyitásához, erősítéséhez.

.

A jógapózok azért lettek kitalálva, hogy lekűzdjed testedet és függetlenné tedd tőle szellemed.

Megfelelő SZELLEMI gyakorlatok nélkül a jógapózok csak a "torna" ketegóriába tartoznak.

2022. aug. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen...a mindennel való kapcsolat egységérzete az alapállapot...most már csak tudatosítani kellene,hogy ne csak buborék legyen...Krisztustudat...jó munkát..
2022. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!