Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltak az alábbi...

Mit gondoltak az alábbi videóban elhangzottról, igaz lehet? (Utazás a lelked körül)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=SDjKRXujNnc

3:50-től 6:10-ig. Tényleg létezik ilyesmi?


(Utazás a lelked körül Peller Mariannal, vendég: Som-Balogh Edina)



2022. aug. 19. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Ettől az agymosás műsortól idegrángást kapok

De amúgy ettől függetlenül, nyilván előre le van rendezve hogy kivel leszel együtt, kitől lesz gyereked…

Ennél nagyobb fixáció nem is kell

Pl nagyon sok ember megtalálja a párját aki nagyon hasonlít rá, arra senki nem mondhatja hogy véletlen

Jeleket meg abszolút küldenek, hogy kik és hogyan nem tudom, de jeleket kapunk

Én legalábbis biztos

2022. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon hasonló dolog, mint amit Edina említ történt velem néhány hónapja és nem találtam rá magyarázatot. Amint viszont megtaláltam ezt a műsort, teljesen ledöbbentem, hogy ilyen van.
2022. aug. 19. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van ikerlángja. Akit a lélekszerződés köt hozzád. Az esetek többségében karmikus is a dolog, de fel lehet ismerni. Én megtaláltam azt az embert akit előző életemben is ismertem már, és ebben az életben is van dolgunk egymással, csak most szeparációban vagyunk. De ettől függetlenül érzem hogy ő mit érez, még ha nem is vagyok mellette. Nagyon sok üzenet érkezik tőle a természet illetve zene útján is. Ezt a tudatalatti küldi és veszi, pusztán rá kell hangolódni hogy érezd.
2022. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legtöbbször ezek a kapcsolatok hirtelen és hevesen kezdődnek, majd az egyik fél hirtelen eltávolodik, tagadja érzelmeit. Jön a szeparáció. Ekkor döbben rá hogy valójában téged akar, és idővel újra fog közeledni történjen bármi. Mert érzi hogy nem tud elfelejteni. Érzi hogy dolga van veled.
2022. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hú, milyen érdekes dolgokat írsz! Ikerláng az is lehet, aki nem közvetlenül ismerősünk? Fel lehet így is ismerni?
2022. aug. 20. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen nem közvetlen ismerős. De az egyik árulkodó jel hogy szinte azonnal bízni kezdesz benne, pedig tulajdonképpen nem is ismered. Velünk is így volt, az első beszélgetéstől kezdve bíztunk a másikban és úgy éreztük mintha már ismernénk egymást pedig előtte ebben az életben biztos hogy nem találkoztunk sehol. Az ismerős érzés is ehhez tartozik. Nem tudod hová tenni, de úgy érzed hogy már ismered. Tehát ha nagyon figyelsz ezekre a jelekre akkor fel lehet ismerni. Valószínűleg ő is fel fog téged ismerni.
2022. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem felismertem őt.
2022. aug. 20. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!