Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segítettek e valakin a Titok...

Segítettek e valakin a Titok c. filmben elhangzott dolgok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem.


A Titok-ból nagyon nagy pénze van bizonyos embereknek.

2012. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
aha,amikor megnezi az ember, ket napig azt hiszi hogy megszokott a "matrixbol" aztan rajon hogy bizonyos szintig hasznos az elmenek a pozitiv gondolkodas, viszont nem oldja meg az egesz eleted.masok meg tovabbra is fanatikusan "vonzzak" a szerencset es bebeszelik maguknak hogy milyen jol mukodik.
2012. márc. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
amugy meg tele van tudomanyos felremagyarazasokkal(a tudomany felremagyarazasaval).
2012. márc. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Igen, olyan szinten manipulatív a film, hogy az már vicc.


Elsősorban a gyerekeket, és az elkeseredett nőket célozza meg. (esetleg nagyon elkeseredett/hiszékeny férfiakat)

2012. márc. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Rajtam - rajtunk igen!

A céljainkat ábrázoló táblára fel volt téve egy kép, kb. 100-150 forintról! És kb. 2-3 hónapra rá apóstól kaptunk szinte ugyanakorra összeget!

Úgyhogy én úgy értelmezem, hogy nálunk működik!

2012. márc. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, kitűztél egy fényképet, hatalmas összegről, és rá HÁROM hónap múlva kaptál az apósotoktól ekkora összeget?


Én átlag hetente szoktam találni az utcán 100-200 forintot, pedig fénykép sincs róla :D

2012. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Az a film egy vicc. Belenéztem a youtubon, de akárhová tettem mindenhol csak a pénz, a pénz. Bocs, de szerintem egy embernek ezer másra is szüksége van, lehetnek a pénztől eltérő vágyai is. De ez a film egy nagy kamu, azoknak szól, akik nulla befektetéssel akarnak vagyonhoz jutni.
2012. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha segített volna, akkor egy természetes vörös hajú, zöld szemű, 90/60/90-es méretekkel rendelkező barátőm lenne. De sajnos kamu az egész. :'(
2012. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
90 60 90 az RGB ben sötét lila :P
2012. márc. 6. 11:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ennek a könyvnek/filmnek van egy második része a címe: Az Erő. Deja vu a címmel kapcsolatban, nem de?

Na ez már a legzakkantabb és elkeseredettebb embereknél is kivágta a biztosítékot. Annyi sem kelt el belőle, mint amennyi egy Magdi Anyusos Play Boy magazinból fogyna.

2012. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!