Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bevonzást hogyan lehetne nem...

Bevonzást hogyan lehetne nem véletlenszeruen hanem tudatosan csinalni? Es hazugságok miért válnak valóra?

Figyelt kérdés

Sok esetben hazugságaim válnak valora. Amiket tudatosan akarok meg nem.


Pl1:

Féltékeny voltam egy bnomre aki x boltban dolgozott. Es pont az mellett mentünk el a barátommal aki elkezdett engem faggatni hogy nem itt dolgozik veletlen a bnőd? Igy hirtelen bekamuztam hogy nem hanem y lakotelepen z boltban van. Kb 1 hét mulva hivott a bnőm hogy átment az x lakotelepre z boltba dolgozni.


Pl2.:

Tesomnak olyan bonyolult nekem a foglalkozásának megnevezése(vmi xyzrendszergazda+vmi)hogy amikor kerdezik leegyszerusitve annyit mondtam hogy vmi csopvez. 1 honap mulva otthon bejelentette tesom hogy kinevezték csoportvezetonek


Pl3.

Anyának mondtam hogy ne menjen még el talalkozni xy -al főzzunk egyutt szoljon oda hogy késik. Anya nem akarta lemondani a találkozot. Erre megszolalt a teloja en meg elkezdtem ujjongani hogy lehet xy hivja hogy késni fog. Anya felvette beszelt letetette es elképedve mondta hogy xy hívta hogy késni fog. Azaz marad főzni..


Pl4.

Vannak olyan "bnőim" akik mindig nyomulnának az aktualis pasimra. Épp az egyik pasimmal jártam akivel szakitás alatt voltunk. Es amikor kérdezték hogy néz ki, hol lakik a barátom elvisznek oda kocsival a város majdnem másik felét hazudtam be hogy a korháznál családi házban él a szuleivel es y nek (egy tök atlagos keresztnevet mondtam )hivják, magas kekszemu.

Erre szakitás után osszejottem egy sraccal teljesen random aki magas kekszemu x nek hívják, es kiderult hogy a korháznál lakik a szuleivel családi házban.


Egy két tudatos bevonzasom volt csak eddig:

elképzeltem hogy olyan munkahely kell ami reszmunkaideju kozel van hetente fizet es kedves öreg a főnök, pont olyan munkám lett. A közelben reszmunkaideju megoldhato a heti fizetés es öreg aranyos a főnök


Mindazonáltal hiába vannak ezek az egész életem egy teljes csőd.

A baratommal szakitottunk a munkahelyem megszunt, es ez is folyamatos hogy állandoan a csődben vagyok anyagi és erzelmi teruleteken.

Hogyan javithatnék rajta tudatosan?


Olyanban hogy pl keresek havi felmilliot,(van amugy diplomám), nincs hitem, azaz elkepzelni se tudom es erre, azaz a hitre alapoz a vonzas torvenye. Akkor HAZUGSÁGOK miert válnak valóra???


Vagy a hazugságok nem bevonzás volt esetleg hanem tudatalatti JÖVŐBELÁTÁS? Vagy ekkora VÉLETLENek vannak?



2022. aug. 20. 09:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Jav:És y-nak is hívják(azon az atlagos keresztnéven amit bnőimnek kamuztam)
2022. aug. 20. 09:38
 2/18 A kérdező kommentje:

Jav 2:

Es arra a lakótelepre bnom dolgozni amit bekamuztam!

2022. aug. 20. 09:39
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
de k🤬 jó lenne, ha normálisan írnál!!!!
2022. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen velem is volt. És nem tudom miért, hátha tud valaki segíteni itt
2022. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
így szokik rá mindenki a hazudozásokra.
2022. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Hazudd AZT H ÉN DÚS GAZDAG VAGYOK! Lécci. 💕
2022. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ha gyakran történik veled ilyen véletlenül akkor lehet hogy az átlagnál kicsit több erőd van, ami egy jó dolog, bár légy ezzel óvatos. Egyébként, milyen módszerrel csináltad az eddigi tudatos bevonzásokat? Ugyanolyan módszerrel az összeset, vagy változtattál valamit? Volt különbség a módszer között akkor amikor működött és akkor amikor nem?

Egyébként, ha tippelnem kell akkor vagy ott rontottad el hogy nem volt jó a megerősítés, vagy miután megcsináltad a bevonzást azután gyakran az eszedbe járt hogy sikerült-e vajon (Ez teljesen bezavarja az egész munkád, vagy teljesen hatástalanítsa).

Azért működött a hazugsággal mert az agyad, még ha egy pár másodpercre is de elhitte hogy amit mondasz valóságos. És mivel egy-két pillanatról van szó utána el is felejtetted, ami így eredményhez vezetett. Ha be akarsz vonzani valamit akkor a megerősítés olyan legyen mintha éppen most, ebben a pillanatban történne. Nem történni fog valamikor, hanem most történik jelen időben. Mindegy hogy szavakat vagy a képzeletedet használod megerősítésként, mindig jelen időben legyen. A hazugságod is ezért vált be, egyik részről te magad is elhitted egy-két pillanatra tudat alatt, másik részről jelen időben beszéltél. Illetve elfelejtetted az eseteket és nem gondolkoztál rajtuk sokat utána.

2022. aug. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A módszereimben nem tudom mi lenne a különbség hogy egyik miért nem jon be másik miért jön be.


De mostanában volt pl olyan hogy féltékeny voltam mert a szomszedban lakik a haverja annak van egy eléggé r.bis nője és a párom és ő flörtöltek egymással. És a modszerem amiket írnak, hogy elképzelem minél részletesebben hogy nincsenek a házban, baromi messze vannak, a lepcsohaz es a lakásuk csendes, hűlt helyük van mindenhol, és mi történt? Fogták magukat es kimentek külföldre dolgozni eltűntek az életünkből.


De ezt hiába próbálom néha nem hat.már szórakoztam azzal pl hogy köhögni fog a szomszéd(erkélyrol hallani), elképzeltem, videozni is kezdtem, kimondtam hogy 3szor fog, erre SEMMI. Nem köhög. Azaz valahogy tudatosan szándékosan meg nem megy. (Lehet érzelemmel nem tudom átélni azért?)


A jelenről megjegyzés:


Mikor egyik barátommal szakításban voltam illetve az utolsó hónapokat jártuk, akkor azt akartam vonzani hogy istenem készítsd elő a következő barátomat! Nemsokára egyutt leszunk. Erre jött közben a hazugság a bnőim felé akiknek soha nem mutattam be es nem is akartam az aktuális barátom hogy elkezdtem róla hazudgálni hogy ki ő. A kórháznál lakik stb. Aztán 2-3 hónapon belul feladtam. Azaz szakítottunk. Sírtam. Es aznao este jöttem össze a kesobbi barátommal aki a korhaznál lakik ÉS azt mondta hogy ők 2 hónapja szakítottak, de mar azelott nem is szexeltek, tönkre volt már az menve amúgyis. Tehát akkor szakítottak mikor en mondtam készitsd nekem elő istenem a másikat(néha isten néha univerzum nekem megfoghatatlan amugy kitől mitől kell kérni)ea 2 hónapig dolgozta fel a szakitást egyedul mikor jöttem en az életébe.


(Egy ismim szerint amugy a szerelemmel nem kéne vonzást játszani mert fontos az hogy a másik szabad akaratábol legyen veled, kulonben nem lesz jo vége, de ezt kikuszobolom azzal hogy en nem konkret szemelyt akarok bevonzani hanem jelzőket mondok pl hűséges engem szeret ragaszkodó imád magas kozel lakik kekszemu stb es jelnek legyen rajta vmi amirol tudom hogy ő az, pl legyen rajta kereszt vagy baseball sapka vagy vagy.(na ez is. A kereszt mint jel is úgy bejött hogy hatalmas kereszt van rá tetoválva..)


Es ez nem egy srácnál van hogy a jelek amiket kérek pl egy régi exemnél is hogy legyen majd a szerelmem kockás baseballsapkában(amit szerintem senki nem hord), de ezt rajzoltam vizializáltam, hogy anno akit megismertemna kapcsolatunk elején egyik hajnalban ugy jött hozzám hogy kockas baseballsapka volt rajta mert valami bulihelyen rarakta vmi haverja:D igy a kapcsolatunk elején megkaptam tole is a jelet. Hogy ő az!)


Ezen kivul is rengeteget tudnék írni ilyenekrol. De annyira nagyon hosszu leírni a sok sztorit.


Az elrontásrol:

A korabbi munkahelyem amit bevonzottam (öreg bacsi heti fizu stb),pl ott bukott meg hogy rámszállt a főnök es molesztalni kezdett a felesége mellezt(valszeg kapuzárásos), es annyira nem tudtam helyrerázni a konfliktust hogy a végén feladtam, bevonzottam egy masik munkahelyet ugyanigy (csak ugy kertem hogy NŐ legyen majd az uj fönököm es az lett!!)és szoval az előzőt felmondtam egy ideig parhuzamban vittem a 2 reszmunkaidejut de aztán az utobbi lett a főállás mert duplázták a fizum(szintén vonzás)

Aztán ezen a munkahelyen kiégtem.belefásultam. sacc 4 év mulva. Próbáltam feldobni stb, de beütött vmi lesz.rom érzés. A munkahely időközben romlani kezdett becsődölt, megint megszunt a m.viszonyom.


Szóval olyan mintha bevinzanál vmit de rugalmasnak kell maradnod a képi változasokra. Tehát szeret a barátod de ezt a szerelmet lehet kesobb mastol kapod majd meg. Vagy jo munkahelyes van bevonzottad de ezt a joerzest egy ido muova másik munkahely fogja megadni.


Szóval nem a vizualizált kornyezeted a fix hanem az érzelmeid. Hogy pl engem szeret vki. Aztan szeret x aztan szeret y de valojában szerezve vagy csak nem mindig ugyanattol kapod.



De ha beleveszem az egeszbe azt a tézist amit itt irnak, hogy mindenki egy valojában, azaz valojában pl.halál utan meg itt is egység van es nem személyek egyenként amit hiszünk magunkrol a fizikai test illuziojában igy ez alatámasztaná azt amit gondolok.


A vonzas is főleg hitre és erzelmekre alapoz. Éld át az örömet hogy a tiéd és hidd.

Éld át h penzed van. Hogy szeretve vagy. De ne kösd konkret szemelyhez munkahelyhez.



Mivel ugye megint ott tartok hogy sehol(munkahely megszunt, baratommal vége), megint kezdhetek képzelegni meg vonzani egy kövi m.helyet és barátot azokat az érzelmeket amikre vágyom.



Mondjuk a kvantumfizika kicsit betesz a vonzas torvenybe azzal a gondolatmenetükkel hogy amikor pozitiv érzéseket generálsz hogy pl van pénzem, ennek a kiindulasi alapja egy negativ érzés hogy nincs. Azaz valojában a pozitiv gondolkodas vonzas az egy alap negativnak az inverze csak! Habár ebbe bele lehet kötni hogy a hit a nem mindegy. Az van amit hiszel. A negativ hit meg a pozitiv hit pedig nem egymás inverze hanem donthetsz ugy hogy ezt hiszed vagy úgy hogy azt hiszed! De most kvantumfizikusokkal vitatkozzak?😳

2022. aug. 22. 10:34
 9/18 A kérdező kommentje:

Jav1

(Vizualizáltam h kockas baseball spkaban lesz amit valszeg senki nem hord es ezt lerajzoltam), aztan egyik hajnalban megjelent egy kockas baseball sapkában h haver rátette!


Jav2

A szomszed köhögest valszeg ott csesztem el, hogy konkret szemelyre akartam vetiteni

2022. aug. 22. 10:39
 10/18 A kérdező kommentje:

Habár konkret szemelyekre meg bejött sokminden.

Pl a r.bis csajszomszed elkoltozott a baratjaval kulfoldre, a bnőm átment abba a boltba dolgozni ahova hazudtam stb.


Nem értem az egészet

2022. aug. 22. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!