Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bevonzást hogyan lehetne nem...

Bevonzást hogyan lehetne nem véletlenszeruen hanem tudatosan csinalni? Es hazugságok miért válnak valóra?

Figyelt kérdés

Sok esetben hazugságaim válnak valora. Amiket tudatosan akarok meg nem.


Pl1:

Féltékeny voltam egy bnomre aki x boltban dolgozott. Es pont az mellett mentünk el a barátommal aki elkezdett engem faggatni hogy nem itt dolgozik veletlen a bnőd? Igy hirtelen bekamuztam hogy nem hanem y lakotelepen z boltban van. Kb 1 hét mulva hivott a bnőm hogy átment az x lakotelepre z boltba dolgozni.


Pl2.:

Tesomnak olyan bonyolult nekem a foglalkozásának megnevezése(vmi xyzrendszergazda+vmi)hogy amikor kerdezik leegyszerusitve annyit mondtam hogy vmi csopvez. 1 honap mulva otthon bejelentette tesom hogy kinevezték csoportvezetonek


Pl3.

Anyának mondtam hogy ne menjen még el talalkozni xy -al főzzunk egyutt szoljon oda hogy késik. Anya nem akarta lemondani a találkozot. Erre megszolalt a teloja en meg elkezdtem ujjongani hogy lehet xy hivja hogy késni fog. Anya felvette beszelt letetette es elképedve mondta hogy xy hívta hogy késni fog. Azaz marad főzni..


Pl4.

Vannak olyan "bnőim" akik mindig nyomulnának az aktualis pasimra. Épp az egyik pasimmal jártam akivel szakitás alatt voltunk. Es amikor kérdezték hogy néz ki, hol lakik a barátom elvisznek oda kocsival a város majdnem másik felét hazudtam be hogy a korháznál családi házban él a szuleivel es y nek (egy tök atlagos keresztnevet mondtam )hivják, magas kekszemu.

Erre szakitás után osszejottem egy sraccal teljesen random aki magas kekszemu x nek hívják, es kiderult hogy a korháznál lakik a szuleivel családi házban.


Egy két tudatos bevonzasom volt csak eddig:

elképzeltem hogy olyan munkahely kell ami reszmunkaideju kozel van hetente fizet es kedves öreg a főnök, pont olyan munkám lett. A közelben reszmunkaideju megoldhato a heti fizetés es öreg aranyos a főnök


Mindazonáltal hiába vannak ezek az egész életem egy teljes csőd.

A baratommal szakitottunk a munkahelyem megszunt, es ez is folyamatos hogy állandoan a csődben vagyok anyagi és erzelmi teruleteken.

Hogyan javithatnék rajta tudatosan?


Olyanban hogy pl keresek havi felmilliot,(van amugy diplomám), nincs hitem, azaz elkepzelni se tudom es erre, azaz a hitre alapoz a vonzas torvenye. Akkor HAZUGSÁGOK miert válnak valóra???


Vagy a hazugságok nem bevonzás volt esetleg hanem tudatalatti JÖVŐBELÁTÁS? Vagy ekkora VÉLETLENek vannak?



2022. aug. 20. 09:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Mégvalami

Azert azt bevonzani hogy kórháznal lakik csaladi hazban szulokkel magas kekszemu x nek hívják es ennyire részletpontosan jelenik meg vki az életemben, az nekem tudattalan jövőbelátasra hajaz es nem vonzásra. Mintha tudtam volna ELŐRE hogy x a baratom magas kekszemu anyuékkal korhaznál él.

Mert ez hogy kialakuljon azonnal vonzassal h vki odakoltozik a szuleivel ahova mondom, magasra nő kékszemmel szuletik es x nek nevezik el, durva.



Vagy ujabb repkedo tezis:hogy valojában nincs is idő. Csak a testi azonosulasunkkal teremtjuk meg a terido fogalmat de az valojaban nincs

2022. aug. 22. 10:47
 12/18 A kérdező kommentje:
Ja es a tetoválása sem friss a kereszttel amit szinten kértem(a keresztet)mint jelet
2022. aug. 22. 10:53
 13/18 anonim ***** válasza:

Érdekes, szerintem nálad a bevonzás alapja tényleg az erős érzelmek és a vágy lehetnek, amiért sikerült és beteljesültek a dolgaid. Illetve nálad ez ilyen veleszületett dolog lehet, mert az hogy véletlenül is képes vagy manifesztálni, elég ritka. A módszer amit használtál pontos volt, és működőképesnek tartom, tehát nagyon nem értem hogy hol csúszhatott el.

Meg ideszúrnék pár dolgot a szerelmi bevonzással kapcsolatban - Nyugodtan csinálhatod, nem generál negatív karmát vagy akármit, ugyanez a helyzet mondjuk a pénz bevonzásával. Azzal hogy bevonzod magadnak a számodra megfelelő partnert nem manipulálod a másik személyt, csak magadhoz vonzod ahogy az elnevezés is sugallja. Ez egy biztonságos mód, mert te szabod meg a kitételeket, és értelemszerűen olyan partnert keresel aki passzol hozzád minden téren és segítitek egymást mindenhogy. Tehát nem fogsz bevonzani egy bántalmazó vagy mérgező személyt, ha nem akarod ezt tudatosan. Plusz, a bevonzásod elég általános, ami még biztonságosabb is, hogy ha mondjuk be akarnád vonzani csak egyedül XY-t akkor más lenne a helyzet. Viszont ezzel ellentétben a kötések, beleértve a szerelmi kötést is ténylegesen azzal jár hogy befolyásolod egy másik személy szabad akaratát, illetve magadhoz kötöd, egészen addig ameddig vagy te vagy a másik fél sikeresen el nem vágja a köteléket. Ami általában több életet is túlél. A sima szerelmi bevonzással ellentétben a kötéseknél sokkal több esély van arra hogy magadhoz köss mondjuk egy nárcisztikus, bántalmazó személyt, utána pedig játszhattok macska-egér játékot jó pár életen belül, ugyanazokat a dolgokat fogjátok átélni újra és újra, csak nyilván emlékezni nem fogtok az igazságra. Ez meg gyakoribb mint hinnéd. Minden ember aki nagy hatással volt rád az életben, jó és rossz értelemben hozzád van kötve, különösen a családtagok és a házastársak. Nem túl szerencsés ha olyan embert kötsz magadhoz aki árt neked. Ezért kell kétszer meggondolni a szerelmi kötéseket, mert nagyon hamar a visszájára sülhet el.

2022. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A pszichologiát is bevonom akkor most:


Ha vkit mondjuk vefnek aláznak gyerekkent tudattalan áldozat tipus lesz es bevonzza a bántalmazokat magának felnőtten.


Az áldozat elkepzeli nondjuk hogy szerető hű társ kell neki aki anyagilag támogatja stb, ez meg is jelenik ugyan, egy szereto tamogato hű társ. De amit nem kért, hogy bántalmazo legyen, az abszereto hu támogató társ márpedig bántalmazó is lesz egyben.


Pszichologiai alaptetel es sztem a vinzas önhit IS, hogy amit magadrol tudattalan IS hiszel(áldozat vagyok gyerekként),az a hited is meg fog jelenni.

Mert valszeg tenyleg nincs ido. Amit gyerekkent hittel magadrol azt nem tudod ma már tudatosan, de tudattalan azt hiszed ma is. A pszichologia sem véletlen alapoz arra hogy gyogyitsd meg magadban a gyermeket, dolgozd fel a gyerekkori traumáid. Es a hitbe az is beletartozik hogy nem csak ma hanem gyerekkent is mi épult be mit hiszel magadrol. Az ma is benned él.



A vonzáshoz meg azert a hitet és érzelmeket használom csak mert ezt írják róla, hogy ezeket kell használni.(de a biblia es kvantumfizika is a hitre alapoz amugy)


Szerelemnél én nem konkrét szemelyekre vetítek. Mert altalaban amugy nekem nincs is konkret szemely az életemben aki tetszene. Most igy szakitas után sem tudom ki lesz a barátom.

Majd megint részletgazdagon elképzelek vkit.

Aztan lehet megint kapom a vágyott szerelmet hol egy x től hogy egy y tol hogy egy z töl. De végülis kapom. Jo lenne egy fix állando ugyan, azaz most ezt is elképzelem inkabb hogy olyan lesz aki állandoságot szeret/akar/igényel egy fix emberrel.



De tenyleg azt nem találom még most sem hogy tudatosan hogy kéne ezt az egészet. Tehát ha azt akarom köhögjön a szomszed vagy akárki aki hallotavolsagon belul van, akkor köhögjön is vki.

Vagy más. Virágot akarok kapni a kezembe. Na hol a fr.ncban van az a virág??

Szoval igy nem megy.

2022. aug. 22. 11:29
 15/18 A kérdező kommentje:
*ha vkit vernek
2022. aug. 22. 11:30
 16/18 A kérdező kommentje:
Egyelore a nagy vonzással az exem vonzottam be megint. Rámszállt.
2022. aug. 22. 13:08
 17/18 A kérdező kommentje:

"Vagy más. Virágot akarok kapni a kezembe. Na hol a fr.ncban van az a virág??"


Kaptam virágot!!!(nem kertem nem beszeltunk rola, nem jeleztem nem utaltam rá.)clhabár cseten egy kép csak, csak ugy egy reggeli üdvözlés. De virág!:)


(Ahogy nézem, 6 napba kerult)

2022. aug. 28. 08:50
 18/18 A kérdező kommentje:

Privre idézem magam:

"

A vonzas is főleg hitre és erzelmekre alapoz. Éld át az örömet hogy a tiéd és hidd.


Éld át h penzed van. Hogy szeretve vagy. De ne kösd konkret szemelyhez munkahelyhez."


Én soha nem x vagy y személyt akarok bevonzani, hanem azt képzelem el mit akarok. Pl ölel szeret egy helyes pasi akivel van kémia, szerelem odavissza kölcsönösen. És ezt minél reszletgazdagabban képzelem el átérzem az érzést, hogy boldog vagyok.


Erre, hogy egyszer miért egy idegen, másszor miért az exem talál be engem, az nem tudom miért lehet. De akár aznap is hívhat, ha az ex jön a képbe.

2022. dec. 12. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!