Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bevillanó képek mit jelenthetnek?

Bevillanó képek mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Korábban is előfordult, de nagyon ritkán. Mostanában többször: pl. neten, tv-ben látok egy képet, vagy éppen olvasok valamit és teljesen váratlanul bevillan egy kép. Csak 1-2 másodpercig tart, s mindig valamilyen hangulatot, érzést idéz. Olyan hangulatot, érzést, ami talán már megtörtént velem korábban, de igazából nem tudom mihez kötni. S ahhoz az éppen látott képhez vagy olvasott szöveghez pedig ami előidézi, abszolut semmi köze nincs. Pár másodperc után nem is tudom felidézni, hogy mi az ami bevillant, elfelejtem szinte azonnal. Csak az marad meg, hogy bevillant egy hangulat.

Tudom, talán nem túlságosan érthető, de nem tudom jobban megfogalmazni.

Mi lehet ez? Nagyon érdekes érzés.



#bevillanó képek
2022. szept. 19. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem vált ki belőled rossz érzést, akkor random fantázia. Ha kivált belőled valami rosszat, akkor menj szakemberhez.
2022. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grimfox ***** válasza:
100%
A tudatalattidban ahhoz, amit éppen látsz ezek a képek társulnak, vagy ezeket generálja a tudatalattid bizonyos behatásokra, amiket lehet észre sem veszel. Megeshet hogy nem is az váltja ki, amit nézel, hanem mondjuk egy beszélő hangsúlya, ami kiváltja a tudattalanból az adott képet, mert régen valamiért társítottad őket. Megpróbálhatnád megfigyelni, hogy mely képek, szavak váltottak ki ilyesmit, és keresni az összefüggést. Ez egy picit olyan, mintha ébren álomképek törnének fel a tudattalanodból, ha a megfelelő behatás ér.
2022. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vált ki belőlem rossz érzéseket, sőt, inkább kellemeseket.
2022. szept. 19. 21:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Amolyan " de jó is volt " érzések. Ezért is sajnálom, hogy azonnal el is felejtem, hogy mi volt.
2022. szept. 19. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!