Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ködben történtek már érdekes...

Ködben történtek már érdekes esetek?

Figyelt kérdés

Pl. valaki személy eltűnt a ködben stb.

Ha sűrű a köd és egésznap tart akkor valamilyen hatása lehet az emberekre? Néha ijesztő tud lenni, nem? Pl. előjöhetnek szellemek, meg egyéb lények. Én emlékszem még régebben mikor gyerek voltam esti sötétségben egy sűrű ködben kísértem haza egyik ismerősömet kb. 15 percre lakott gyalog. Azzal poénkodott, hogy: "Vigyázz, visszafele nehogy leeszúrjon valaki téged!" Mikor jöttem vissza tök para volt ott menni ahol nem volt közvilágítás a közelben. Szerencsére nem lett semmi belőle, de féltem.



2022. szept. 27. 08:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Történtek.
2022. szept. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Mivel nem látsz tisztán, ezért igen.
2022. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
A feneköd a legveszélyesebb.
2022. szept. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Én már láttam egyéb lényeket előjönni onnan.
2022. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Mentem autoval, majdnem elütöttem egy biciklist, ha nem lett volna rajta láthatósági melleny akkor az auto alá kerül, bringasok, hordjatok láthatósági mellényt, nem csak a sajat de mások érdekében is , köszönöm
2022. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
72%
b#zdmeg
2022. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem sokan élték túl a dementorokkal való találkozást.
2022. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Én többszőr eltűntem a ködben amikor idegen helyen voltam. Nehéz tájékozódni. Rossz helyen fordultam le aztán kóvájogtam. Tejjesen természetes
2022. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Petőfi is eltűnt a ködben.
2022. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

2010-ben történt ez meg velem és kettő munkatársammal.

Egy mezőgazdasági cégnél vagyok munkavezető,őszi talajmunkákat végeztek a traktorosok a határban az egyik falu közelében.Kettő traktor volt kinn a földön dolgozni, egyikből kifogyott az üzemanyag, már késő délután volt,mondtam viszek ki üzemanyagot.

Itt kezdődik az amit azóta se tudunk feldolgozni.

November este volt már, taknyos nyálas ködös idő,hideg is, mikor kiértem a traktorosokhoz.Egyikük a föld szélén állt a másik is mellette.Kérdeztem miért nem dolgozik a másik traktorral, azt mondta itt valami furcsaságok történnek, a másik traktoros mondta neki jöjjön ide várjanak meg.

Ami utána történt felfogni nem tudjuk.

Miután ezt elmondták a traktorosok, emberi hangokat hallottunk mind a hárman.A falu 5 km-re volt, de a hangok pár száz méterre voltak.Felnpttek vagyunk de a gatya tele volt.Elég sűrű köd volt, mondom tankoljuk meg a traktort azt irány haza,mára vége a melónak.Indulok a terepjáróhoz, hogy odaálljak a traktor mellé, erre szinte pár méterre valaki mellette a ködből a nevemen szólított és elkezdi nem fogok hazaérni, itt fog az életem véget érni.Hát gyerekek felnőtt létemre a víz kivert visszafutottam a traktorosokhoz.Utána mondták ezt hallották egész végig, idegen hangok beszéltek hozzájuk.Felkapcsoltuk a traktoron terepjárón az összes lámpát, mondom itt tankolás nem lesz, hazamegyünk, traktorok kinn maradnak.

Lezártuk a traktorokat mentünk a terepjáró felé, de ami utána volt, egyszerűen nem tudjuk felfogni.Autó hangot hallottunk a földről láttuk a lámpafényt.Mondom ez hogy lehetséges, tárcsázva volt a volt, egy autó pedig a föld közepéről egyenesen felénk jött.Másik kettő traktorosra néztem láttam rajtuk hogy a gatya nekik is tele volt.Egy régi autó a ködből odaállt mellénk.Láttuk a benne ülő férfi nő kisgyerek minden vonását, ruháját, autót nem képzelődtünk.Megálltak mellettünk a férfi leengedte az ablakot én itt már köpni nyelni nem tudtam mintha valami rossz álom lett volna.

Azt mondta mi ma este már nem érünk haza itt fogunk meghalni a szántóföldön.Majd felhúzta az ablakot és elindultak.Még vége sem lett a rémálomnak mind a hárman beugrottunk a terepjáróba és toronyirányt irány haza.Elsőnek megfogadtuk senkinek nem beszélünk róla, de nem bírtam ki másnap reggel ne menjek vissza és nézzem meg a földet.Két traktor ugyanúgy állt a földön ahogy hagytunk és egy autó nyoma volt az én kocsim nyoma mellett egyenesen, de csak úgy 40-50 méteren keresztül látszódott aztán eltűnt a földön.

A két traktoros nem mert kijönni dolgozni ide, másik kettőt küldtek ki, nekik nem mondtam semmit.

Bementem a faluházára és érdeklődtem hogy a közelben nem volt valami furcsa vagy abnormális eset amit sokan láttak vagy rémisztget embereket.

2 évvel ezelőtt egy család horgászni volt kinn a közeli csatornán meg kempingezni jöttek haza egyik délután már estefelé volt, jött egy részeg traktoros és a földes úton az egyik rosszul felakasztott talajművelő gép a kocsit felébe törte, hárman ültek benne egy férfi egy nő és egy gyerek.Egy barna kocsi volt.A traktoros pár nappal később infarktusban meghalt, halála előtt azt kiabálta otthon egy család van a szobában és érte jöttek.

Azóta eladta a cég azt a földet és a környékre sem megyünk földet művelni.

2022. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!