Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mesélnétek vicces, érdekes...

Mesélnétek vicces, érdekes dolgokat, amik történtek veletek teherbe eséstől szülésig?

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

1. terhesség alatt olyan extra érzékeny voltam, hogy mindenen elsírtam magam. Egyszer a Sparban vásároltam és rámszólt a pénztáros, hogy miért nem tettem ki a "következő vásárló" tàblàt, erre elsírtam magam 🤣🤣 Ez a gyermek egy nagyon érzékeny kisfiú lett, 9 éves de hiperkönnyen elpityergi magát.

A lányommal meg harcos morcos dulifuli voltam, simán veszekedtem a postással, pénztárossal, bàrkivel....na a kislànyom akaratos és hisztis lett.

Most ismét lànyt várok, szintén veszekedős lettem aki hamar felpaprikázódik. Kíváncsi vagyok milyen lesz ez a lányka 🤣🤣

2019. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem vicces, inkább érdekes. A terhességem elején sokszor görcsöltem be, késszerű szúrásokat éreztem. Amíg nem hatott a magne B6, a kiscicám segített rajtam. Felmászott mellém az ágyra, és a két első kis mancsával dagasztotta a hasamat, és dorombolt. Most már nincsenek fájdalmaim, már kezd mocorogni a baba, és nőni a hasam. A macska érzi,sőt szerintem hallja, hogy van odabent valaki, és gyakran jön dorombolni, és a hasamnak dörgölni a pofiját.
2019. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Vicces eset nem volt sajnos. Rettentő agresszív lettem, pl.éppen akkor volt felújítás nàlunk, és hülyének néztek a munkások mikor mondtam, hogy a járolapozást nem így akartam, amire dühömbe kidobáltam a cuccaikat az ablakon és majdnem lelöktem az egyiküket a lépcsőn..és sok hasonló szituáció is volt..fűbe fába belekötöttem..
2019. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

1.terhesség: Hiperérzékenység. Azon elsírtam magam, ha nem volt zsemle a boltban, vagy késett a vonat, vagy egy vásarlónak nm volt 5 forintosa. Az első fiam pont ilyen kis mimoza lett.

2. Terhességnél egy állat voltam. Kb mint valami filmes macsogyerek aki mindig azt várja, hogy bele kossenek de tényleg. Folyton morogtam. Ha hozzámszóltak az volt a baj, ha nem akkor az. Persze felnott ember vagyok, szoval tudtam kontrolalni magam, de borzaszto volt. Aztán felidoben meg tok nyugodt lettem de tenyleg, mitha elvagtak volna. Fura dolgok voltak ezek.

2019. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Valamilyen természet film ment épp amikor arról volt szó, hogy az egyik állatfaj megeszi a másik kicsinyét 🤷🏼‍♀️😂
2019. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
1-es es 4-es valaszokon hangosan rohogtem :))))
2019. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok🙂 eszembe jutott az egyetlen vicces ami a terhességem elején történt. Pàrommal apukám elé álltunk, hogy közöljük a jó hírt, de olyan halkan remegve mondtam, hogy nem értette:

-Apa, terhes vagyok..

Nagy csend, majd

-jól van lányom, egyél valamit..(10mp szünet) MIT MONDTÁL?

Aznap már nemigen szólt egy szót sem, másnap hívott fel, hogy mennyire boldog 😊

2019. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor még kisebb volt a baba a pocakban és hallgatták a szívhanját mindig elment tőle egyszer még bele is rúgott és megjegyezte a védőnőm hogy ez a készülék nem arra való hogy belerúgjon :D az uh-on is nehezen tudták még érni mert folyamatosan mocorgot :) nem rég voltunk babamozin is és a szonográfus nő megjegyezte hogy nagyon profi fiúcska mert mindenét megmutata nagyon szépen, minden egyes testrészét még a lábujjait is lehetett látni :D
2019. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindharom terhessegem elejen az egyik legfurabb tunetem: hogyha tusszentenem kellett, nagyon eros hanyinger tarsult hozza, es ha nem sikerult tusszentenem, elhanytam magam. Igy nagyreszt mindig a WC-n tusszentettem, es a szomszed megjegyezte a folyoson, hogy borzalmasan hangosan tusszogok (a mosdo csempeje felerositi a hangokat...).
2019. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elso babamat vartam, amikor egy nyelvjarasgyujtes nevu dolgot kellett az egyetemen csinalnunk, elmentunk Kapolcsra, ahol idosebb embereket vettunk fel diktafonnal (persze elore egyeztetve veluk), mikozben beszeltettuk oket, ezutan ki kellett elemezni, stb. Ekkor ismertem meg egy 95 eves nenit, aki eszrevette a gombolyodo pocakom, es az irant erdeklodott, hogy jol erzem-e magam, milyen a terhesseg. Mondtam, hogy koszonom, minden rendben, nagyon jol vagyok. Erre o: "akkor tudja, egesz biztos fiu lesz! Mert egy no mindig nagyon jol erzi magat, ha EGY KIS F..SZ VAN BENNE!!" :O :O egy idos neni es ilyen dumaja van...szakadtunk a rohogestol, nagyon jo volt :)
2019. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!