Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Mesterségem a halál (R...

A Mesterségem a halál (R Merle) című könyv valós események alapján írja le a történteket, vagy csupán egy fikció aminek következtében magyarázatot próbál adni annak az embernek a viselkedésére?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam azon, hogy elolvasom. Belenéztem, és aligha tudom letenni, bár elég beteges könyv. Szeretném tudni, hogy fikció-e szerintetek (aki olvasta), vagy valós esemény? Azért kérdezem, mert több könyvön is gondolkozom, egyszerre egyet olvasnék, és nem tudom, melyiket válasszam. Ha nem valódi, inkább elolvasom az Emlékiratokat (Rudolf Höss emlékiratai).

2020. nov. 29. 09:18
 1/2 belapus ***** válasza:

A valóság ihlette...


[link]


Talán érdemes lehet előbb a Merle könyvet, majd utána az emlékiratokat elolvasni, és összevetést készíteni.

2020. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Azt hiszem, elolvasom, ez mellett döntöttem.
2020. nov. 30. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!