Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit kezdjek azzal az érzéssel,...

Mit kezdjek azzal az érzéssel, hogy van egy manifesztációs füzetem de nagy dolgokról álmodom, és picit szégyellem magam, hogy papírra vetem?

Figyelt kérdés
Szóval szakmai sikerekről álmodom amiért elkezdtem intenzíven tenni is, de sokszor arra gondolok, hogy ezt a füzetet amiben leírom E/1-ben mintha megtörtént volna, rejtegetnem kell, nehogy valaki beleolvasson, mert úristen mit fog gondolni rólam, hogy én ilyen nagy dolgokról álmodozom. Ezzel viszont szabotálom magam, mert ha szégyellem magam akkor biztos, hogy semmi nem fog sikerülni. Hogy lehet ezt leküzdeni?

2022. okt. 9. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, én leszarnám, ki mit gondol, bár nyilván elrejteném, mert senkinek semmi köze nincs hozzá. De amúgy ez a manifesztációs füzet nem is rossz ötlet. Én már gondolkoztam azon, hogy írok egy fanfictont az életemhez, mert annyira elégedetlen vagyok vele, és nem tudom megváltoztatni, így meg legalább részben megélhetnék mindent, amit akartam volna.
2022. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

nem gáz, csak attól félsz hogy meglássák, nincs ebben semmi rossz :D De azért azt megemlíteném, hogy pusztán ha leírod az még nem biztos hogy elég, az a baj hogy hiába mondják meg neked konkrétan mit kell(ene) tenned, addig úgy sem fogod azt amíg fel nem fogod te magad, vagy rá nem jössz magadtól... én már ... 15 éve foglalkozok ezzel, mármint hogy próbálom egyengetni a saját életem meg ilyesmi, de a mai napig jövök rá dolgokra, és még közel sem vagyok jógi hogy mindent tudjak, és én is csinálok banális hülyeségeket a mai napig :D


Például amikor elhagyott az életem nője és iszonyat depis lettem, és minden áron vissza akartam szerezni ilyen mindenféle idióta vonzás törvényés baromsággal, akkor szinte az összes videóban azt mondták, hogy "először magadat kell szeretni, csak aztán fognak mások is téged", de könyörgöm hogy szeressem magam ha legszívesebben főbe lőném magam ?! Ja meg hogy ne akard elkeseredés szerűen azt a másik személyt, mert hogy ő fog majd téged jó kedvre deríteni... Egy 6 hónap igazi kínnal teli szenvedésnek el kellett telnie ahhoz, hogy most elkezdhessem magamat igazán szeretni, csak most jutottam el oda. Az mondjuk fura hogy egyre kevésbé vágyom már a csaj után, na most hogy ez mit fog bevonzani ha egyáltalán fog valamit is bevonzani, azt én sem tudom :D De én már eldobtam az ásót és inkább leültem pihizni, lesz ami lesz, nem őrlődök tovább...

2022. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"van egy manifesztációs füzetem" - amibe beteljesített manifesztációdat i

írod?

Kérdéses Szerint nem erről van szó, hanem van egy füzeted, amibe VÁGYAIDAT írod bele. A "de jó lenne, ha" az nem manifesztáció.

2022. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha így gondolkodnék mint az utolsó válaszoló, akkor csak vágyak maradnának. Miért is akarnád bennem a negatívat nyomatékosítani?
2022. okt. 10. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!