Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Orgazmusunk pillanatában...

Orgazmusunk pillanatában igaz, hogy nagyon gyorsan “teremtünk”? Manifesztálunk?

Figyelt kérdés

Állitólag ha orgazmusunk közben vizualizálunk valamit, hamar teljesül. azért mert ez egy nagyon magas frekvencia…


Ennek mennyi a valóságalapja? Tiktokon pl ez van hogy ha egy személyre gondolok közbe belém szeret meg ilyesmik…



2022. okt. 29. 14:50
1 2
 1/14 Grimfox ***** válasza:
79%

Ha volt már orgazmusod, tudod, hogy ilyenkor szinte se kép, se hang, nemhogy erősen koncentrálni nem tudsz, de a vizualizáció is elég macerás. Emellett az aktus közben az elmétől a test elvonja az energiát, aminek egy nem elhanyagolható része távozik a testből orgazmus alatt. Összefoglalva sem energiád, sem koncentrációs képességed nincs orgazmus alatt a manifesztációhoz.

Ha magasan képzett vagy bizonyos balkezes tantrkus gyakorlatokban, vagy taoista qigong gyakorlatokban, kicsit más a helyzet, de ez szerintem a "manifesztálás" szempontjából lényegtelen.

2022. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Így van. Egy gyereket
2022. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Semmi valós alapja.
2022. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Istenem, bárcsak az én vállalkozásomra is ennyire ráfüggne egy csapat ostoba, behülyíthető, befolyásolható ember.
2022. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem manifesztálni eleve csak negatívat lehet, vagy maximum a szerencséseknek a pozitívat, de az orgazmus közbeni manifesztációról ne a nőket kérdezd mert mi aztán nem tudjuk milyen az a se kép se hang orgazmus 😂😂 főleg nem együttlét alatt lol
2022. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Tudi333 ***** válasza:
100%
Szexmágia lényege, hogy a szex egy megváltozott tudatállapot. Kimegy a sok energia orgazmus közben. Lehet vizualizálni csak sokat kell gyakorolni. Nem probáltam még ezt, de valószínűsítem, hogy ha az orgazmus közben felszabaduló energiát megfelelően tudod programozni vagy a cél elérésére forditani, akkor biztosan működik.
2022. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tudi333 ***** válasza:
96%
Minden teremtés, vagy trendi szóval manifesztálás lényege, hogy energiát adjunk az általunk elképzelt dolognak.
2022. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

Grimfox és Tudi jól írta,szexuál mágia ez, de javarészt ez a mágia öncélú, ezért fekete mágia.

Kérdező, a kérdésed többrétű,mert több hasonló fogalmat kérdeztél, de az ilyen önös célú mágiában ezek a dolgok kicsit távolabb állnak egymástól.

Vizualizálni tudsz bármikor de egy gondolatkép kitartása orgazmus alatt, egy alap szexuálmágikus praktika, kezdőknek.

Nem nagyon akarom kifejteni neked hogy működik az igazi mágia, van ceremonális, áldozati és vér mágia része,és még sok más, ami egy konkrét mágikus rítussá áll össze, ha szeretnél egy ilyet bemutatni.

Nos mivel te a szexuál mágia tudatos teremtés részéről érdeklődsz, ezt kezdő szinten nem tudod elsajátítani.

Ha egyszerűen akarnám neked elmondani hogy működik ez a gyakorlatban két részre tudom bontani.

Önmagadban végzett szexuális rítus, amikor az orgazmus termékét használod fel egyfajta mágikus rítusra.Ebben a folyamatban kristályosodik ki a materializáció/megvalósulás.

Társas állapotban, vagyis ellenkező nemű emberrel végeztt szexuális tevékenység orgazmusa is sokféleképpen használható fel, ha ebből energiát akarsz kinyerni.

Ehhez ismerned kellene a saját és párod csakráinak működése milyen harmóniában áll saját testén belül, és kettőtök között ez a harmónia hogyan nyilvánul meg.

Ezt energia cserének hívják.Mivel az Univerzum a kiegyenlítődés elve szerint működik, szex esetén aktív csakra harmonizáció lép fel,VAGY ha nagyon önös célú úton halad egyik fél, a sárga energiacentrumból kiindulva egyfajta elfojtás lehet párod magasabb energiacentrumaiba,csakráiba.Így veszel el tőle életenergiát,chi-t,vagy még sokféleképpen mondják.

Ezt az energiatöbbletet használhatod az orgazmus pillanatában materializáció beindítására a való világban.Ez inkább a tantrikus megközelítése a szexnek két fél esetén, ha ezt önös célú mágia használatával szeretnéd felhasználni a továbbfejlődésedre, az orgazmus pillanatában felszabaduló váladékokkal kellene mágikus rítust bemutatni.

Én csak megkarcoltam a felszínt, biztos vagyok benne ennek még egy részét sem érted, így jobban nem is akartam kifejteni.

Lényeg, a te szinteden nem igen fogsz ebből az energiából te semmit sem felhasználni, mert évek munkája volna ezt megértened és kikísérletezned, hogy működik a gyakorlatban.

2022. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Sem az exem, sem a jóképű kollégám nem manifesztàlódott , hiába koncentràltam rájuk kitartóan orgazmus közben.
2022. okt. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Inkább többet.

De nem feltétlen gyorsabban.

Meg ti átlag emberek orgazmuskor is kb annyira teremtetek, mint egy átlag buddhista buszozás közben.

2022. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!