Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Be akartam vonzani egy embert,...

Be akartam vonzani egy embert, de végül én lettem a megszállott. Tudok-e ez ellen tenni valamit? Vissza lehet valahogy csinálni.

Figyelt kérdés

Egy éve ilyenkor megtetszett nekem valaki. De nem volt úgy nagyon semmi komoly, de elkezdtem “manifesztálni”, mindenféle technikával/dologgal bevonzani……

Végül teljesen MEGSZÁLLOTT lettem , és betegesen rajongok ezért az emberért de tényleg , nem egészséges amit csinálok. Nem bírok elszakadni tőle. Pedig màr van kapcsolata is.. és én tényleg nem akarok neki bezavarni, és szeretném békénhagyni, hogy boldog legyen de egyszerűen nem megy és betegesen kötődöm hozzá, pedig nem is beszélünk.


szerintem ez az egész azért van, mert ez a “karma” amiért megpróbáltam befolyásolni az akaratát. Szerintem így kapom ezt vissza.

De én egyaltalan nem szeretnem ezt csinálni…….. valakivel volt mar ilyen?



2022. okt. 18. 22:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Próbáltam elfeledni őt, ismerkedni, de nem ment. Úgy érzem ránézni se tudok más fiúra emiatt úgy érzem “elvesztegetem” a fiatalkorom.


16/L

2022. okt. 18. 22:41
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Miert nem beszelsz vele? Legalabb megtudnád, hogyan áll hozzad es ha visszautasító, legalabb kiábrándulsz es tovabblépsz
2022. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát már beszéltünk párszor de már rég nem. Nem is szeretnék mert csak hamis reményeket fűznék és még jobban megszállott lennék…És tudom milyen rossz a személyisége sokan le is próbáltak beszélni róla de kiábrándulni se tudok belőle , és nem is ertem miert ragaszkodom ennyire :(((
2022. okt. 18. 22:55
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Kissé üres lehet az életed. Az az érzésem, hogy senki pasi nem legyeskedik körülötted. Lehet hogy szociálisan nem vagy eleg ügyes. Vagy nem mosod a hajad eleg gyakran nem tudom viccelek, bocs. De maga a tény, hogy így rákattantál arra utalhat, hogy nagyon maganyos vagy es kissé vakvágányon
2022. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Pfuu hát lány suliba járok :D

Szóval ja nem ismerek sok fiút szóval igen ilyen téren tényleg hatalmas az üresség az életembe.

De ha ismerkedik is másokkal pl a neten akkor is az a fiú jar a fejembe és képtelen vagyok igy ismerkedni !!!!!!!

2022. okt. 18. 23:09
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
El fog múlni. Tapasztalat.
2022. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Kinövöd
2022. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel én is megjártam...
2022. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

4ja szerintem se nosott hajat én is olvastam :D


Csak jàtszik veled kérdező titokzatos nem ràz le élvezi hogy rajongsz hogy meg akarod fejteni a miértet..

Felejtsd el többet érdemelsz..

2022. okt. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tudi333 ***** válasza:
100%
Ha nem talál, visszaszáll. 😁
2022. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!