Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meditáció közben lehetnek...

Meditáció közben lehetnek látomások, hanghatások?

Figyelt kérdés
Érdekel a téma, szeretnék átélni hasonlót. Milyen fajta meditációval lehet elérni és mennyi gyakorlással?

2022. nov. 23. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Lehet. Hiszen elvagy lazulva, és kinyílik az elméd. Viszont a lazultság mellett összpontosítanod is kell, ha esetleg valamilyen kérdésre szeretnéd a választ vagy ilyesmi. Hogy mennyi gyakorlással tudod ezt elérni rajtad múlik. Mennyire vagy elhivatott, mennyire tudod irányítani. Mennyire tudsz összpontosítani egy dologra
2022. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor jönnek mindenféle dolgok. A belső mozi mikor észreveszed hogy elvisz, akkor térj vissza a tudatos jelenlétbe (ez a meditációs gyakorlás lényege). Idővel egyre stabilabban jelen tudsz lenni.. Lényegében az összes meditáció erre való. A vezetett meditációk viszont nem olyan hatékonyak.


Ezek a módszerek is hatásosak lehetnek


[link]

[link]

2022. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Vagyis nem tudom jól értelmezem-e a kérdést..

Te direkt látomásokat, meg hanghatásokat akarsz?

Ez esetben el kell hogy szomorítsalak. A meditáció lényege pont az hogy elhagyjuk a képzelgéseket, és így minél tisztábban átéljük a jelent.

2022. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Nekem volt meditáció alatt mindkettő. Mintha egy filmet néztem volna amiben én voltam a főszereplő.
2022. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Van egy szomorú hírem! Minél színesebb mozit gyártasz le, annál inkább az elején tartasz!
2022. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Végignéztem a videókat.

Nem probléma, hogy az "elején tartok", én vizuális tapasztalást szeretnék szerezni, nevezhetjük ezt álmodozásnak vagy látomásnak, annyira nem érdekel.

Hogyan érhetem el ezt a tapasztalatot?

Eddig még csak zsibbadás éreztem, ezért szeretnék újabb tapasztalatot szerezni. Nem tiszta tudatot szeretnék, hanem olyan látomásokat, amiket Tesla is átélt(elméletileg rendszeresen lement alfába), amikor meditált. Vagy bármilyen kreatív gondolatot, amiket esetlegesen felfedezhetek ezekben a vizualizációkban.

2022. nov. 23. 21:26
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha mélyen alszol, deltában, akkor szoktak jönni ilyen vizuális hatások, mert olyan mintha mélyen meditálnál, csak nem vagy magadnál.
2022. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pl lsd bevétele után átkapcsol a tudat a rem fázishoz hasonlóra. De lehet más hallucinogén is jó :)
2022. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
REM fázis bizony, harmadik szem, tobozmirigy aktivitása. Mély tudatállapot. Itt általában már ki vagy ütve.
2022. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9

Az a mirigy hol található?

2022. nov. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!