Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan jussak el arra a...

Hogyan jussak el arra a szintre, hogy a meditáció úgy is menjen, ha vannak pl. hanghatások körülöttem?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam vele, de nekem csak este megy az egész. Reggel is, pl elég egy köhögés, és bezavar, tehát teljesen csendre lenne szükségem, de úgy hallottam megoldható úgy is, ha van körülöttem hangzavar, meg épp ez lenne a lényege, de nekem még nem sikerült összehozni.
2013. nov. 12. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű...fülhallgató nyugtató zenével, és nem hallasz semmi mást
2013. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakorold a "három ujj" technikát, nálam az vált be ilyen esetekben
2013. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egy kis zaj ki tud zökkenteni akkor nem meditációban vagy. Az max a belső csend elérése.


A meditációnak pont az a lényege, hogy mindent a külső és belső csenddel eggyé válva tudsz figyelni. Legyen az látvány vagy hang vagy bármi más és nem zökkent ki. Elárulom hogy az átlag ember energia szintjén ez nem szokott megvalósulni. Külső segítség is kell hozzá.

2013. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Főleg úgy, hogy én fáradtan szoktam csinálni. de azt hallottam, hogy sok sok "gyakorlás" után sikerülhet. Nem?
2013. nov. 15. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:

A fáradtság ebben a kérdésben nem játszi döntő szerepet.


Sok energia kell hozzá valamint mentális és érzelmi egyensúly. Az átlag ember egyikkel sem rendelkezik.

2013. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!