Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A mosogatóba hanghatások után...

A mosogatóba hanghatások után feljött a víz tele, aztán le eresztett. Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Majdnem kifolyt a mosogatóból a víz.
2019. aug. 2. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nehogy megírd hol vagy, Cs ház, földszintes tégla, vagy 10.panelban. Majd tippelünk.
2019. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4 szintes panel
2019. aug. 2. 21:39
 3/9 A kérdező kommentje:
földszint
2019. aug. 2. 21:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég gyorsan lefolyt, kisebb dugulás volt valahol a te bekötésed után. Lehet hogy a víz oszlop súlya levitte, ha lassan ment le, akkor meg ézetném. Véletlen egyszerre többen mosogatnak egy időben, elázol.
2019. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bugyogott a lefolyó, aztán megtelt vízzel, és olyan hamar lement mint ha semmi probléma nem lett volna. Van ennek olyan veszélye, hogy elönti a házat a víz, vagy olyan sok nem tud feljönni?


Mivel hajnalban utazok, és csak 3 nap múlva jönnék vissza elég gáz lenne ha elöntené a házat amíg nem vagyok itt.

2019. aug. 2. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a víz nagy úr. Ha eldugult, akkor emelkedik a vízszint és bizony elönthet. De ahogy írod, hirtelen nekilódult és gyorsan lefolyt. Ez azt jelnti, nem bírta a nyomást a dugulás. Egy darabig biztos jó lesz, de egy ellenőrzés, takarítás ráférne.
2019. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem dugulás volt, felgyülemlett a víz, de ennek súlya alatt megszűnt a dugulás, mert a víz leöblítette.
2019. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kössz, remélem nem lesz gond.
2019. aug. 2. 22:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az eset olyankor történt, ugye, amikor te nem engedted sehol, másik helyiségben se a vizet?

Ha hazaértél, akkor nem árt utánanézetni szakemberrel (közös képviselő vagy ilyesmi), mert ha van egy fix részleges dugulás pl. a pincében egy kanyarban, akkor ebből lehet teljes dugulás, és aztán bármit leengednek a felső szintekről, az a te lakásodban fog kikötni. Én már láttam ár(szenny)vizet egy tízemeletes földszintjén.

2019. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!