Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért lettem magyar és miért...

Miért lettem magyar és miért születtem pont Magyarországra?

Figyelt kérdés

Miért nem lettem pl. lengyel? Ezt én határoztam el vagy mi?

22/F



2022. dec. 8. 12:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Te választottad! Mindenki maga válassza a karmája alapján a szüleit, hazáját és az életét. Nem rég egy Izraeli magas rangú rabbi nyilatkozta, hogy bizony a Holokauszt áldozatai is mind úgy születtek, hogy maguk választották ezt a vezeklést a korábbi életeik bűnei miatt. Ezzel a nagy kínnal, amit egy életben végig nyomorogtak letudtak 5-10 év vezeklését és a következő reinkarnációjukban már a másik oldalon dúsgazda bankérként születhettek újjá.
2022. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Mi a bizonyíték, arra, hogy az ember maga választja (nem pedig válassza!!) a sorsát? Hol írják ezt le? Ki állítja ezt?
2022. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Hogy ezt megkérdezhesd.
2022. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Grimfox ***** válasza:
55%
Mindenkinek a saját karmája határozza meg, hova fog megszületni. Ez a karma pedig a korábbi életei során tett dolgokból fakad.
2022. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt választottuk? Húúha. Oké. Csak azt nem tudni hogy mik közül lehetett ezt választani. Elég ... lehetett akkor a választék :D
2022. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk aközött hogy magyar vagy lengyel vagy e pont nincs semmi különbség

De igen, erre pl én is kiváncsi lenni hogy az nemzetiség milyen karma alapján alakul…

Elvileg rokonokhoz születsz ujja leginkább, szóval valószínűleg eddig is közel európai lehettèl

2022. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
*közép
2022. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A többség Délkelet Ázsiában vagy Afrikában akar megszületni. A jóléti társadalmakat kerülik mint a tüzet a lélek porontyok. Oda csak majd emigrálnak.
2022. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
#8 :D
2022. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az életfeladata, egyéni karmája ebbe a nemzeti karmába illeszkedik bele. Hasonló a habitusa, gondolkodása, érzésvilága. De ez meg az előző élete eredménye, ha úgy tetszik végösszege. Megdolgozott érte, ez a jutalma. Elő van készítve, de amúgy belevezetik ebbe a körülménybe. Még az se mindegy, hogy pár házzal arrébb születsz -e.
2022. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!