Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha Magyarországon születtem...

Ha Magyarországon születtem és nőttem fel, akkor mondhatom azt hogy C2-es Magyar nyelvismerettel rendelkezem?

Figyelt kérdés
Vagy ez inkább olyan, amit nem írna le az ember még egy önéletrajzba?

2021. febr. 12. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek írnád bele? Itthon egyértelmű, külföldön meg nem mész vele semmire.
2021. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

" Itthon egyértelmű, külföldön meg nem mész vele semmire. "


Kívétel ha olyan helyre megy ahol magyar tolmácsot várnak. :D

2021. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor ne számszerűsítsd - a fokok tanult nyelvet feltételeznek. Azt írd, hogy anyanyelvi beszélő vagy (native speaker).
2021. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hármassal értek egyet. az angol nyelvű önéletrajzomban benne van a nyelveknél, hogy a magyar anyanyelvű vagyok. a magyar nyelvűbe nem raktam bele, mert a nevem és az iskoláim alapján egyértelmű hogy anyanyelvi magyar vagyok, az angol nyelvűben viszont igazból az az egyetlen indikátor ami egyértelműen megmutatja bárkinek a világon hogy honnan származok, mi az anyanyelvem
2021. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kulfoldi oneletreajzban nem betuznek meg szamoznak.


Native speaker

Fluent

Intermediate

Basic knowledge

2021. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!