Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek természetfeletti lények?

Léteznek természetfeletti lények?

Figyelt kérdés

itt a szellemekre, démonokra gondolok

Szerintetek léteznek? Én nem nagyon hiszek bennük. Most nézek valami olyan sorozatot hogy Szellemjárás, amiben feldolgozzák azoknak az embereknek az életét akik házában volt szellem. Vagyis elmesélik mi történt velük, és itt leforgatják értitek. Tényleg léteznek természetfeletti lények vagy csak ők is kitalálják ezeket? Szerintetek mi az igazság?

Szerintem nincsenek, mert Magyarországon még nem hallottam ilyen esetről, Magyarországot még a szellemek is elhagyják?


2022. dec. 15. 11:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
83%
Nem, nem léteznek.
2022. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy léteznek, az olyan emberek, akik azt állítják hogy léteznek, a legnyilvánvalóbb eseteknél is mindig a szellemet meg a kísértetet feltételezik, és eszükbe sem jut racionálisabb magyarázatot keresni.
2022. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
10%
léteznek,csak nem láttatok
2022. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ludicrousSpeed ***** válasza:
74%
A természetfeletti szó természetéből fakadóan (lol) eleve oximoron.
2022. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
75%
Nem létezik.
2022. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Hát már hogyne léteznének. Egyes emberek képzeletében.
2022. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk Újpesten van egy lakótelep a Pozsonyi utcában, amelyet a köznyelv csak egyszerűen Szellemtelepnek hív, mert egy régi temetőre épült. Itt az építkezés során és a beköltözés utáni pár évben rengeteg furcsa és megmagyarázhatatlan dolog történt, amelyről rengeteg infót lehet találni a neten:

https://www.youtube.com/watch?v=2pqgb5VcUjo

[link]

2022. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Innen jöhetett a Szopófantom is.
2022. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
há léteznek is, még nem volt olyan élő ember, aki ezt bizonyítani tudta volna az ember által ismert természert tudományok eszköztárával. ami ezzel nem bizonyított, az mind fikció a humán populáció konszenzusa szerint.
2022. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik
2022. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!