Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem lenne jó, ha tényleg...

Nem lenne jó, ha tényleg léteznének természetfeletti lények?

Figyelt kérdés

Barlangok mélyén sárkányok rejtőznének, az erdőben teliholdkor megvadult vérfarkas falkák loholnának prédát keresve, esténként az utcákat vámpírok járnák új áldozat után kutatva, a mezőn vagy vízparton elszundikálva tündérek ragadnának el minket kicserélve egy másolatra.

Nem lenne sokkal izgalmasabb és színesebb az élet?

Ti örülnétek, ha természetfeletti lények élnének köztünk?



2022. okt. 31. 22:14
A kérdező szavazást indított:
nagyon örülnék neki 😊
örülnék neki, de azért kicsit ijesztő lenne, de kemény vagyok és bírom 😎
nem érdekelne, most sem érdekel semmi 😐
egész nap rettegnék, de azért megnyugtatna néha, hogy egy izgalmas világban élhetek 😰
utálnám, mindent és mindenkit utálnék és engem is utálna mindenki, mert elviselhetetlen vagyok😡
39 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha mélyebben belegondolnál, milyen érzés lehet úgy meghalni, egy sárkány vagy egy vérfarkas elevenen felzabál, akkor nem írnál ilyen hülye kérdéseket.
2022. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mélyebben belegondoltam. Ha széttépnek, akkor az nem lehet kellemes. De az sem jó érzés, hogy mikrobák zabálnak fel lassan, évtizedek alatt. Bár szerintem engem a saját korcs sejtjeim nyírnak majd ki.

(Amúgy nem írtam azt, hogy egy sárkány vagy egy vérfarkas elevenen felzabál.)

2022. okt. 31. 22:32
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

#1, ne beszelj hulyesegeket. Mert egy kutya nem ugyanolyan veszelyes? Dehogynem. Csak lehet, nem zabal fel, hanem a nyalaban tenyeszo husevo bakteriumok kesobb. Ja, az biztosan kevesbe morbid, mint egy gyonyoru sarkany. Ugyes vagy, jar a keksz.


Kerdezo, persze, hogy jo volna, ha leteznenek.

2022. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én a sárkányoknak és a vámpíroknak örülnék a legjobban, mert ők a kedvenceim.
2022. okt. 31. 22:38
 5/18 Lucifer-666 ***** válasza:
81%
Miért kellenének ragadozó dögök, amikor növények is léteznek?
2022. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A növények közt is vannak ragadozók.
2022. okt. 31. 23:14
 7/18 A kérdező kommentje:
2022. okt. 31. 23:18
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert az emberiség úgy is alkalmat találna az elpusztításukra, és így is elég fajt sodortunk a kihalás szélére.
2022. nov. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Erika gyors válasza:
100%
Ma mar a sarkanyok se lennenek ellenfelei az embernek,olyan fejlett a hadi technikàk az embereknek hogy simàn. Tudnànak rà vadàszni aztan eladogatnak gazdag embereknek,vagy felhasznalnak a sarkanyb testét gyogyszerekre vagy bàrmi màsra vagy kiserletekre,e olyan lenne a sarkanyok itt mint az isekai animekbe hogy minden ember beszar kiveve a hös,a mai fegyverekel siman kiis irthatoak lennenek
2022. nov. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Erika gyors válasza:
Nem olyan lenne mint egy Isekai animébe*
2022. nov. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!