Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek természetfeletti lények?

Léteznek természetfeletti lények?

Figyelt kérdés

itt a szellemekre, démonokra gondolok

Szerintetek léteznek? Én nem nagyon hiszek bennük. Most nézek valami olyan sorozatot hogy Szellemjárás, amiben feldolgozzák azoknak az embereknek az életét akik házában volt szellem. Vagyis elmesélik mi történt velük, és itt leforgatják értitek. Tényleg léteznek természetfeletti lények vagy csak ők is kitalálják ezeket? Szerintetek mi az igazság?

Szerintem nincsenek, mert Magyarországon még nem hallottam ilyen esetről, Magyarországot még a szellemek is elhagyják?


2022. dec. 15. 11:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nagyon egyöntetűen állítjátok hogy nem léteznek de kérem szépen ha valamit még nem láttunk még létezhet vagyis azzal hogy még nem láttuk nem tudjuk se bizonyítani se cáfolni a létezésüket.
2023. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!