Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt már valakinek túlvilág...

Van itt már valakinek túlvilági tapasztalata?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy valami szerencsétlenség folytán meghaltál, de vissza tudtál jönni az élők közé. Mit lehet látni ilyenkor?

Valahogy nem akarom bevenni ezt a folyosó végén egy fehér fény dumát.

Vagy ha ismertek valakit aki átélt ilyet, akkor meséljétek el!:)


Normális válaszokat várok, nem vagyok bogaras csak érdekel, hogy mi van odaát;)


2010. okt. 1. 15:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
+attól,hogy valaki látott valamit nem biztos,hogy veled is az lesz.Lehet te fogsz látni fényt meg mindent és a menybe kerülsz.Másfelől ha nincs halál utáni élet,akkor miért aggódsz?:DÚgy sem lesz tudatod:P
2010. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj kedves utolsó válaszoló! Egyszerüen nem tudok belenyugodni abba, hogy nem fogok tudni magamról, mint pl mikor anyu hasába voltam, vagy fogantatásom előtt. Így utólag visszagondolva soha nem akarom azt átélni. Viszont abban is igazad van, hogy minek aggódom, hisz úgyse fogok majd létezni...Csak én valahogy reménykedtem abban hogy tényleg találkozhatok majd azokkal akiket szeretek és nem kell örökre elköszönnünk egysmástól:'S
2010. okt. 1. 20:45
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

Hello !


A Halál természetes dolog, el kell fogadni hogy ha valaki meghalt, az hit kérdése, hogy mi lesz ezután.

De nem érdemes vele foglalkozni, mert az egész életedre ráteszi a bélyegét és abban az esetben ha nincs semmi a halál után, nagyon megszívhatod, de szerintem biztos van valami. =)

2010. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én olyat ismerek, akit betemetett a hó síelés közben (nem kitalálom és nem is az X hallotta Y-tól, akinek Z mondta, stb...), újraélesztették és az ég egy adta világon semmire nem emlékszik - azóta azt a napot is szülinapjaként ünnepli, ennyi.
2010. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
szomorú...azt hittem 'szinesebb' a halál..
2010. okt. 3. 21:32
 16/19 anonim válasza:
Miért vagy szomorú drága? Azért mert erre a kérdésre most kaptál X-féle választ? De ez a pár komment messze nem jelenti azt, hogy halálunk után a nagy semmi vár ránk. Én is ajánlom az Egyenesen át című filmet, mert érdekes megközelítésben mutatja be azt, amire kíváncsi vagy. Egyébként meg sokkal jobban teszed, ha az életedben felmerülő problémákra koncentrálsz, mert a többi ráér...
2010. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%
ne aggodj,a halal utan van elet. csak az a bokkeno hogy mindenki azt kapja amit megerdemel. persze ezt most ne ugy ertsd hogy menyorszag meg pokol meg ilyen hulyesegek....de mindenesetre az tuti hogy valami lesz de csakis toled fugg,hogy mi. nem veletlenul vannak olyan emberek akik nem lattak semmit,vagy eppen olyanok akiknek gyonyoru emlekeik maradtak,vagy eppen rosszak. attol fugg hogy eled az eleted ezen a foldon,es mennyire vagy "tiszta" a lelkedben. nem tudom ertheto voltam e de nem olyan egyszeru......
2010. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Értem, hogy mire gondolsz kedves utolsó! És lehet benne valami, végülis nem viccből lesz rengeteg ember vallásos, vagy hisz ebben-abban.

Hát remélem szép dolgokat látok majd:)

2010. okt. 5. 11:29
 19/19 anonim válasza:

Nem akarok vitázni, nem is célom, de túlvilág igen is létezik és jó, hogy ilyeneken gondolkozol. A menny és a pokol nagyon is valóságos, így Isten és a Sátán is. Most kell választanod. Itt egy video:

http://www.youtube.com/watch?v=Eivd0MYs63c

2014. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!