Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az inkubusz és szukkubusz,...

Az inkubusz és szukkubusz, azok démonok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2022. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
78%

A vallási interpretáció szerint igen. A keresztények így magyarázták az éjjeli erotikus álmokat. Az álomban elkövetett paráznaságot démonok művének tekintették, és mivel mindkét nem álmodik ilyet, mindkét nemhez társítottak ellenkező nemű démont.

Persze attól, hogy egy vallás ezzel magyaráz egy természetes jelenséget, még előfordulhat, hogy léteznek olyan szellemi lények, amik az álomban kikényszerített, vagy nem annyira kényszerített szexuális energián töltekeznek. Attól, hogy személyesen nem láttam még ilyet, el tudom képzelni, hogy léezik ilyen.

2022. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Még a trolibusz is.
2022. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Grimfox ***** válasza:
Olyat már láttam, annak a létezésében biztos vagyok. Viszont az nem okoz erotikus álmokat. Jó esetben.
2022. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van olyan aki is épületekhez vonzódik :D
2022. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Mindkettő inszeminátor . Az első a sertésekre specializálódott, míg a másik a szarvatlan marhákra.
2022. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az inkubusz a helyi, a szukkubusz a tàvolsàgi tömegközlekedési eszköze a démonoknak.
2022. dec. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább paraziták.
2022. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!