Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan készitsek elixirt...

Hogyan készitsek elixirt hematitbol ha nincs se forràsviz se napfény?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sehogy.
2010. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
mint palacsintát liszt és tojás nélkül, gondolom
2010. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán ásványvízzel és UV-lámpával is jó lesz.
2010. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy tudom,hogy ha a követ sima csapvízben áztatod,akkor is hatásos lesz.A lényege az egésznek az,hogy a kő energiáit a víz átvegye és erre a csapvíz is megfelel.
2010. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Múltkor láttam a teszkóban fogyasztásra kész, teszkó gazdaságos elixírt, AKCIÓSAN, csakis ajánlani tudom.....nem kell bajlódnod.....és még gazdaságos is, meg óccsó is.....há mi kell még ?! lol
2010. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

"Én úgy tudom,hogy ha a követ sima csapvízben áztatod,akkor is hatásos lesz.A lényege az egésznek az,hogy a kő energiáit a víz átvegye és erre a csapvíz is megfelel."


Ez valóban elégséges.

2010. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
Csapvíz nem jó, a méreganyagok és egyéb kémiai anyagok miatt nem felel meg a célnak.
2010. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1.) Vegyél egy palack ásványvízet, az garantáltan mélyről lett felszivattyúzva, olyan mint a forrásvíz...


2.) Várd meg, amíg kisüt a Nap és akkor tedd ki a napra...

2010. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A csapvíz is jó. Habár általában klórozzák ( néhol ózonnal tisztítják), és ez a méreganyagokat, fertőző ágenseket elpusztítja, a csövekben, a csapban is lehetnek ilyen anyagok még, nyugodtan használható.

Ha szeretnéd, hogy kicsit tisztább legyen, célszerű egy kancsóban állni hagyni egy kicsit.

a napfény helyett ima, meditáció vagy ráolvasás is megfelel, ahogyan a hold és csillagfény is.

2010. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyszerű, hát nincs ugye forrásvíz, nem baj, de van otthon só, jó ez meg van, aztán napfény, hát azt sincs, de van otthon virágföld. Na ennyi, csak helyettesíteni kell valamivel.
2010. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!