Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy készítsek szerencse...

Hogy készítsek szerencse talizmánt?

Figyelt kérdés
Szeretnék szerencsehozó nyakláncot készíteni, vagy legalábbis egy nyakláncomat "felavatni" szerencsehozó nyakláncnak, akik hisznek ebben, azoktól kérem, hogy segítsenek, mert nagyon szeretnék valami szerencsét, vagy valamit, ehhez kapcsolatos dolgokat mondjatok, köszönöm
2011. aug. 24. 16:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
2011. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, ja és ha mondjuk az egyik nyakláncomat, ki akarom nevezni talizmánnak, mit tegyek, mondjuk egy gyertya mellett csináljak valamit, vagy mi? mert találtam egy tök jó medált amin a nevem kezdőbetűje van és azt akarom kinevezni, akkor mit tegyek??
2011. aug. 24. 20:18
 3/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Többféle módszer is van.

Mindenek előtt nem árt, ha megtisztítod hideg folyóvízzel. Ha van a közeletekben forrás, akkor ott; de végső soron a sima csapvíz is megteszi. Ez azért kell, hogy a nem tőled származó, nem tiszta energiáktól megszabaduljon. Ha kétséges a medál származása, vagy érzel valami negatívat vele kapcsolatban, akkor esetleg tedd egy éjszakára sóval teli tálkába a felszentelés előtt.

Aztán felszentelheted gyertyával (néhányszor áthúzni a lángon), füstölővel (a füstbe tartani), olajjal (felkenni), rituális fürdővel (beletenni), vagy rituális cserépben (egy rövid időre "elültettni"). Hogy ezek közül melyiket választod, az attól függ, hogy a medállal milyen tulajdonságot szeretnél erősíteni, vagy eseményt bevonzani. Ha például érzelmi természetű a kérésed, akkor érdemes vízzel, vagy olajjal szentelned. Ha anyagi, akkor földdel. Ez remélem logikus és követhető.

Az "eszközt" gondosan, a céljaidnak megfelelően válaszd ki. Gondolok itt pl. a gyertya színére, a füstölő illatára, stb.


Remélem, tudtam segíteni.

Szép napot neked!


ParlanDo

2011. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszönöm, sokat segítettél!
2011. aug. 25. 09:44
 5/20 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :)

Itt, vagy privátban akár abban is tudok segíteni, hogy a te személyes talizmánodhoz konkrétan milyen felszentelés kellene.


Üdv:

ParlanDo

2011. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
akkor segítenél, elmondom majd, hogy a medál, hogy néz ki és, hogy mit gondoltam, ja és te hiszel ezekben a dolgokban, mert én szeretnék mágiát tanulni, és ha hiszel ebben, akkor, ha nem baj segíthetnél, köszönöm szépen
2011. aug. 25. 14:02
 7/20 anonim ***** válasza:
Természetesen nagyon szívesen segítek, amiben tudok.
2011. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Öhm... te miről beszélsz?? O_o

Tudtommal én senkinek nem adtam még el semmit a világon... Innen a gyakoriról személyesen ráadásul összesen egy emberrel találkoztam, egy fiatalemberrel, akinek nincs barátnője, szóval ő nem lehetsz te. És őt is csak annyira nyúltam le, hogy a végén még a kóláját is én fizettem.

Szóval nagyon remélem, hogy csak összekeversz valakivel, és nem tudatos rágalmazás és hitelrontás... Mert akkor még esélyes, hogy be is perelhetlek.

2011. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
-OFF- Köszönöm, hogy a moderátorok leszedték a rágalmazó hozzászólást -ON-
2011. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
az utolsó előtti hozzászólás kinek szólt?én nem vcsináltam semmit
2011. aug. 26. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!