Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miből készítsek Ouija mutatót?...

Miből készítsek Ouija mutatót? ("mystic tiki")

Figyelt kérdés
és esetleg milyen jellel kell ellátnom?
2011. jan. 24. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Mondd, van neked valami fogalmad arról, hogy mi is ez a tábla? Tudod te egyáltalán, mi az okkultizmus? A filmre már nem emlékszem, de az Ördögűző könyvben pontosan egy ilyen táblával kezdődnek a megpróbáltatások. Ha sikeresen idézgetsz, majd bezárnak egy gumiszobába, és eldobják a kulcsot! Nem a film miatt. Az okkultizmus miatt.

Tudom, USÁ-ban bármelyik játékboltban kapható. Persze ki ki tegyen belátása szerint.

2011. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19:07 Ha mindenképp be akarsz golyózni - tök mindegy, miből van a mutató, nem az anyaga a mérvadó. Viszont mivel hamarosan jönnek a fikázók, én nem is írnék többet.
2011. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A tábla már megvan ,mutatót nem kaptam hozzá,inkább segítsetek már úgyis mindegy.
2011. jan. 24. 19:11
 4/9 Ghostboy ***** válasza:
igazuk van az előző hozzászólóknak. nem kevés veszéllyel jár egy efféle idézés. az oldalamon olvasd el először az idézés veszélyei részt. nagyon jól gondold át hogy mit teszel. könnyen nagy baj is lehet belőle. ám ha mégis rászánod magad kérlek a cikkek>valós sztorik közé írd le tapasztalatod :) amúgy a mutatót elég egy kartonból vagy valami csúszósabb felületű főként könnyű anyagú dologból kivágni. és lényeg hogy luk legyen a közepén. hogy lásd a betűket :) [link] <<linkem :)
2011. jan. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy üvegpohár is megteszi akár, pl. egy felespohár, ami teljesen átlátszik és kicsi a szája.

Nekem egy tapasztalatom van szellemtáblával, még tizenegykét éves koromban szórakoztunk egy házilag készítettel, és eléggé ijesztő volt, többé nem vállalnám be.


23/L

2011. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez nem idézés,szellemek mindenütt vannak és körülvesznek minket, ez csak egy eszköz amivel kommunikálhatunk velük.

Köszönöm szépen a válaszokat.Számomra nem ijesztő.

2011. jan. 27. 20:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem értem számotokra ez miért nem természetes..
2011. jan. 27. 20:13
 8/9 anonim válasza:

Olyat ne kérdezz a táblától, hogy mikor halsz meg, meg azt se, hogy meddig élsz és amikor beteg vagy akkor ne használd és amikor nem használod akkor ne hagyd a táblán a mutatót!Ha kérdeztél akkor a válaszokat mindig köszönd meg és köszönj el a szellemektől!Ha meg akarod semmisíteni a táblát, akkor dobd tűzbe, de lehetőleg ne ott bent a kályhába, hanem ottkint; amikor elégeted a táblát, akkor sikító hangot ad.Ha nem égeted el megfelelőn akkor a szellemek kísérteni fognak.

Forrás: [link]

2011. jan. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ghostboy ***** válasza:
mondjuk csupán azért mert lehet hogy körülötted ott vannak a szellemek. de amíg nem kezdesz el babrálni velük a táblával addig nem tudnak a közeledbe férkőzni. ha kapcsolatba lépsz vele akkor maradásra készteted. és ha valami nem éppen jó lélekkel találkozol az hosszú távon lehet az egészséged kárára megy. nem egy embert halt már bele poénos idézésekbe vagy szellemekkel való kapcsolatfelvételbe. csak olvass utána. nem játék. ha poénból vagy szórakozásból akarsz táblázni inkább felejtsd is el. a saját érdekedben. de rád bízom. inkább olvass utána mielőtt felelőtlenül cselekednél!!
2011. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!