Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tkp mindenkivel egy vagyok?...

Tkp mindenkivel egy vagyok? És mindennel? A tárgyaknak vagy lénye (lelke vagy hasonló)?

Figyelt kérdés
Magyarázat is jöhet.

2023. jan. 31. 05:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A te rezgesed teremti meg magad köré a többit. Fogalmazzunk igy.


Ha vkinek negativ a rezgese abban a tudatban van hovy egy szerencsetlen csóró luzer akkor az is lesz.

Ha vki magarol azt hiszi egy sikeres jofej pasi akinek jár minden akkor az is ugy lesz.


"Ha azt hiszed sikerulni fog vagy azt hogy nem, mindenkeooen neked lesz igazad"

2023. jan. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*mindenkeppen
2023. jan. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt le tudom vezetni full tudományosan, hogy igen, de nem akarom, hogy idegenek ellopják a világmegértésem. :) Lehet publikálnom kéne...
2023. jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy - de nem vagyok különböző sem. Minden ugyanabból az építőelemből (atomokból) épül fel, csak másképp. Ezek formákat alkotnak a térben, létrejönnek - majd megszűnnek. Azonban lehet hogy mi nem a formák vagyunk, hanem igazából a tér is. Az üres tér pedig nem múlik el, mert soha nem keletkezett.
2023. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!