Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, milyen...

Honnan lehet tudni, milyen jelei vannak annak ha valaki magasabb tudatszinten van?

Figyelt kérdés

#Mester, magasabb tudatszint
2023. febr. 1. 02:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a beérkező válaszokat!
2023. febr. 1. 10:50
 12/17 anonim ***** válasza:
Nagyon értelmesnek, nyugodtan látszódik, aki mélységeiben átlátja és tudatosan megérti a körülötte zajló eseményeket. Elfogadó, kedves, őszintén szerető ember, aki úgy mondja el a valós gondolatait, hogy közben nem bánt meg vele.
2023. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm 12-es. Ezt hallottam valahol hogy egy igazi spirituális mester számára a hazugság is egy mély igazságot tár fel.
2023. febr. 2. 14:25
 14/17 anonim ***** válasza:

"Ezt hallottam valahol hogy egy igazi spirituális mester számára a hazugság is egy mély igazságot tár fel."

Én elég nagy mester vagyok.

Így élem az életemet, mindenből lehet tanulni mindig, akkor is ha legjobban szívsz, sőt, az adja a legnagyobb leckét. Pusz a tanoncoknak, úgy bánj mással ahogy akarod hogy veled bánjanak.

2023. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm 14-es, igen ezek az utóbbi években ezeket már én is alkalmazom, plusz még azt is hogy sem magamra, sem másokra nem erőltetek semmit.
2023. febr. 2. 15:19
 16/17 anonim ***** válasza:

Bizonyossággal csak onnan, ha huzamosabban megfigyeled és:

-Képes másokat elfogadni, a lehetőségekhez mérten tolerálni- ez nem azt jelenti persze, hogy mindent eltűr vagy tiszteli a félrevezető nézeteket/ embereket

-Arra törekszik, hogy építsen és ne romboljon

-Jól bánik azokkal, akiktől/ amiktől nem függ

-Nem dogmatikus

-Saját megnyilvánulásán/ életén keresztül bizonyítja, hogy amit mond és tesz az hova vezet

-Nem korlátoz másokat és nem erőltet semmit

-Nem kelt félelmet és maga sem tart mások véleményétől/ hatalmától

-Független

meg hasonlók :)

A gond csak az, hogy ezek többségét időlegesen mímelni, megjátszani is lehet. Például egy spirituálisnak tűnő tanító videókon/ előadásokon egész máshogy viselkedik, mint a való életben/ hétköznapokban. Ezt nehéz felismerni, főleg, ha valaki hinni akar.

2023. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszod modder151
2023. febr. 4. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!