Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bevonzottam őt?

Bevonzottam őt?

Figyelt kérdés
Nemrég eszembe jutott az exem, és arra gondoltam, hogy mivel azóta se találkoztam senkivel, akit annyira tudtam volna szeretni, mint őt, ezért távolról magamban őt fogom szeretni továbbra is, végül is nem zavarok vele senkit. Nekem ez olyan érzés volt, mint hosszú idő óta venni egy nagy levegőt. Aztán elkezdtem folyamatosan róla álmodni. Aztán összetalálkoztam vele egy helyen a való életben. Lehet, hogy akaratlanul is bevonzottam a "tevékenységemmel"?
2023. febr. 5. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

:)

Lehet. Még szerencse hogy egy városban laktok.

2023. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lakunk egy városban, de közel. Az előtte való kb. 10 évben nem találkoztam vele össze.
2023. febr. 5. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy könnyebb azért. Messziről nem tudom hogy működik e, de közelben simán lehet hogy bevonzottad.
2023. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ha nem rá gondolsz hetek óta, akkor is találkoztatok volna. Avagy ha folyamatosan rá gondolsz, miért csak egyszer találkoztatok?

Próbálj meg rajta túllépni inkább, mint hogy ezen rágódj folyamatosan.

2023. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!