Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan feltételezi ezt a...

Honnan feltételezi ezt a média és a filmipar és általában véve az emberiség?

Figyelt kérdés
Honnan gondolják, hogyha valóban léteznek a földön kívüliek, hogy azok repülő csészealj formájú objektummal rendelkeznek és közlekednek, a mostani filmek szerint nyúlós-ragacsos testük van alatta páncél, valamiféle tojás alakú formában, vagy sejt formában születnek, lásd kB Alien. Szinte minden Sci-fi film erre a formára hagyatkozik, vagy a másik véglet hogy a legelső régi figurát maszkirozzák különféle képpen. Honnan veszik ezeket a formákat és miből származtatják le ezeket? Van erre valami értelmes, tudományos, hihető magyarázat, hogy miért gondolják ezt hogy a földönkívüli lények így néznek ki? Egyáltalán kinek a hülye agyszüleményei ezek? Akárhogy kinézhetnek ha valóban léteznek és ha olyan fejlettséggel rendelkeznek, akkor akár emberi szemmel láthatatlanok is lehetnek. Miért nem képesek a filmesek és a médiások túllépni ezeken a hosszú évek óta megszokott alakzatokon és formákon, melyeket ezekkel a lényekkel próbálnak párosítani. Valós tényekre és magyarázatokra vagyok kíváncsi ebben a témában.

#film #UFO #lény #forma #Akakzatok #Sci-fi, földönkívüliek
2023. márc. 16. 19:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha láttam volna, valószínű nem kérdezném.

Miután a válaszok számozása is változatlan, honnan tudhatnám, hogy valamit töröltek? :O

2023. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Semmi baj:) Onnan lehet észrevenni hogy törölve lett egy válasz hogy csúszik kicsit a válaszok számozása. Mondjuk, valaki válaszol a #20-as jozzászólónak, de ha megnézed a #20-as választ, akkor kiderül hogy valami nem stimmel, mert köze sincsen ahhoz amire az addot válaszoló reagál. Vagy esetleg akkor ha úgy látszik hogy valaki "magában beszél", mint ahogy nálam is történt:)

Ebben az esetben én a #8-asnak válaszoltam, de a válasz törlésre került, változott a számozás, és az én válaszom lett a #8-as.

Ezekről észre lehet venni ha törlésre került valami:)

2023. márc. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!