Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spirituálisan mi lehet az...

Spirituálisan mi lehet az oka, hogy mindig is rossz volt a látásom?

Figyelt kérdés

4 évesen kancsaltság miatt műtöttek.

Sohase láttam a táblát az iskolaban, hiába ültem legelöl. Matekból sokszor buktam. Átmentem, de az érettségim matekból nem ment, többi tantárgyból ment.

Minden évben más híres kórházba, magán klinikákon jártam, de senki sem tudta megmondani, hogy miért rossz a látásom. Mindig más adatok lettek és ct, mr stb. mind jó eredményt mutattak. nem vagyok cukros sem, azt is mindig nézetek.

31 éves vagyok. szeptemberben kaptam meg a -6-os lencséket -2,5 cilinderrel.

Most már az sem jó. Nagyon romlott most, szerintem vagy 2 dioptriát.


mindig borzalmasan stresszes volt az életem. most kevésbé.

mindig szedek A,E vitaminokat, szemkapszulákat, szemcseppeket.


Lelkileg elfogadtam h rossz vagyok matekból és h nincs meg miatta a matek érettségim, vagyis nincs érettségim, mert úgysem fog sohase menni a matek h letegyem.

nem érdekel már a múlt, nem érdekel már az aljas emberek stb.

Régebben sokat szenvedtem ezektől. sokat szenvedtem.

Láttam már szellemeket, démonokat, földönkívülieket, minden rosszat. Jót sohase, de nincs kedvem már ezen siránkozni.

Valaki esetleg tudna valami támpontot írni, hogy spirituálisan mi lehet a gond?


2023. márc. 24. 03:00
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
63%

Semmi soiritualitás.

Genetika.

2023. márc. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
60%

-8-as a szemüvegem a jobb szememnél. A balnál üveg, mert négy műtéttel sem sikerült megmententeni a látásomat, ez egyébként retinaleválás miatt van. Valahogy soha eszembe nem jutott, hogy ennek valami ezoterikus oka lenne.

De téged amúgy nem hajtanak el orvosok, amikor arra hivatkozva kérsz ct-t, hogy rossz a szemed? Mert ez azért elég röhejes.

Ja, és a matekérettségi meg az aljas emberek hogy a halálba jönnek ehhez a kérdéshez?

2023. márc. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az egyik szememet szürkehályog +kancsalság miatt műtötték, szintén még kisgyermek koromban. Sajnos a látásom azóta is szinte a nullával egyenlő vele. Felnőtt koromban a másik szemem is némileg romlott, bizonyos dolgokhoz azért már kell a szemüveg. Ez eléggé megkeserítette az életem, de nem feltétlenül látok mögötte spirituális okot. Ha mégis van, nem sokat lehet tenni ellene.

Te mindent megteszel a látásodért, többet nem tudsz tenni. Esetleg keress valami jó maszek dokit.

A mateknak nem hinnén hogy van ehez köze. Rengeteg ember áll szarul matekból. Nekem sincs hozzá semmi érzékem. Esetleg próbáld felmentetni magad, felnőttek is kérelmezhetik a matematika felmentést. Akkor más tárgyból kell érettségizni helyette. Ha ez nem járható út, akkor gyűrjed a matekot pár dolgot tanulj meg belőle nagyon jól, valami könnyebb témát biztos találsz bele, pl halmazok, szabályok, bármi amit be tudsz magolni és vizsgán mondd el azt, hátha elfogadják. Nekem mindig ez volt suliban a technikám és bevált.

Én is láttam furcsa jelenségeket, szellemeket. Ha valakivel eleve rossz dolgok történnek, labilisabb a lelkivilága, ahoz jobban vonzódnak a negativ entitások, mert gyenge a védelme. Nézz utána, hogyan tudnád a spirituális védelmed erősíteni. Lehet, hogy hozzád is van tapadva lélek, ha sikerül leválasztani, az lehetséges, hogy az egészségedre látásodra is pozitív hatással lesz. De jóhírű "szakembert" keress, nehogy kókler húzza le a pénzedet.

2023. márc. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
64%
Kinai akkupunkturas orvos gyogyitja akancsalsagot. Menj el hozza.
2023. márc. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim válasza:
45%

Mégis, milyen logikából következtetted ki, hogy spirituális oka van a szemproblémádnak? 🤦‍♀️

Sima genetika, az emberek 30százaléka szemüveges, plusz a többi bajok...

Biológiai oka van nem spiritualis...

2023. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
43%
A genetikanknak spirituális alapja van
2023. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

nem a matek érettségi miatt irtam az aljad embereket. ugy értettem h a munkahelyemen lévők stb.

ct és mr- it is a magán klinikán kérték.a cukorbetegses vizsgálatokat is.

2023. márc. 24. 09:45
 8/49 A kérdező kommentje:
a magánklinikák a maszek dokik...
2023. márc. 24. 09:46
 9/49 anonim ***** válasza:
34%

A stressz és az alváshiány mindenkép az oka spirituális szempontból is, mivel ha stresszelsz nem tudsz aludni, tehát nem tudod megemészteni, kezelni a dolgokat.

Szemed romlása ilyen szempontból azt is jelenti - bár attól függ melyikkel van több gond - hogy nem tudod jól látni az életet (jobb szem), nem tudod befogadni az információkat (bal szem).

2023. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
36%

A szemproblémák eleve nehezen gyógyíthatóak, tehát többnyire a negatív karmára vezethetőek vissza.


Jelen életedben a kilátástalanságra utalhatnak, vagyis arra, hogy tudat alatt negatívan látod a saját jövődet, esetleg nincsenek pozitív perspektíváid erre vonatkozóan.


Ha távollátó vagy, akkor esetleg a múltadban keresendő a problémád oka.

2023. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!