Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebbe a kategóriába miért...

Ebbe a kategóriába miért járnak olyanok, akik nem hisznek az ezotériában?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül sok gúnyt, kioktatást, okoskodást szoktam látni ebben a kategóriában. Mindamellett, hogy miért nem lehet egyszerűen tiszteletben tartani a másik hitét és véleményét, vagy normális stílusban legalább, süt ezekről a válaszolókról, hogy úgy az egész ezotériát hülyeségnek vélik. De akkor minek kattintanak ide osztani az észt? Ez nekik miért jó?
2023. ápr. 3. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem azért, mert annyira segíteni akarnának, meg akarják mondani a tutit, hogy nekik aztán igazuk van, jobbak nálad, nem szempont a tanácsadás, nehogy azt hidd. De az sem, hogy téged meghallgassanak. A legtöbb ember addig fogad el, ameddig az a hitrendszerével azonosul, de itt a fordítottját is megtapasztalod, a hit önmagában nem ad spirituális szemléletet a dolgoknak, csak a belső spirituális élmények.
2023. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Azt nem tudom ők miért járnak ide,de én pl szeretek a tudomány kategóriában trollkodni.

Néha elég jól sikerül,olyankor ráharapnak a csalira.

2023. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Amiért a chidfree-k a gyerekvállalásba, ateisták a vallásba... - mert nem tilos.
2023. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Mert sokkal jobb, mint a humor rovat.
2023. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Tény hogy több normális beszélgetést is már szét-trollkodtak....meg hajtogatják hogy "de nincs bizonyíték", "energiamegmaradás"....Istenem 🙄
2023. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lucifer-666 ***** válasza:
45%

Amikor elkezdtem a gyakorit a szerelem, szex kategóriában voltam jelen a top 10-ben. Lehet, hogy még első is voltam. 10.000 pont felett. Csak válaszoltam.

A vallásba úgy tévedtem, hogy a Bibliára mutogatva bántottak egy meleg embert és úgy gondoltam, hogy képmutatás.

Aztán amikor pont kihalt a topic, kerestem egy hasonlót, mint a humor.

2023. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Mert degeneráltak. Nem veszik észre még azt sem, hogy senki nem kíváncsi a véleményükre és kínos humorukra, ami igazából kicsit sem vicces. Kellene egy külön troll topic nekik, ahol levezethetik haszontalan szabadidejüket mások fárasztása nélkül.
2023. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Amióta ezt a kategóriát olvasom, mindig itt vannak. Egyszerűen kötelességüknek érzik, hogy majdnem minden kérdés alá bekommenteljék, hogy egy álmodozó idióta vagy, amit kérdezel, az meg nem létezik. Nem lehet velük mit csinálni. Ettől érzik magukat felsőbbrendűnek.
2023. ápr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Felsőbbrendűek ettől nem lesznek, kár a gőzért. De okosabbnak tűnnének, ha a tudomány kategóriában osztanák az észt valóban hasznos válaszokkal. Az nem megy?

Én megértem, hogy nem tapasztaltak ilyesmit, nem hisznek benne. Oké. De nem érdekel.

A leg gázabb az, mikor direkt helyesírási hibákkal írnak ki baromságokat kérdésnek, amiről süt, hogy csak troll írhatta ki.

Ezosokra vajon miért nem jellemző ez a debil viselkedés?

2023. ápr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

9.

"Felsőbbrendűek ettől nem lesznek, kár a gőzért. De okosabbnak tűnnének, ha a tudomány kategóriában osztanák az észt valóban hasznos válaszokkal. "


Ott is ugyanezt csinálják Én már leosztottam ezeket sokszor ott!

2023. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!