Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Boszorkánynak nevezhető ez az...

Boszorkánynak nevezhető ez az ember vagy túlgondolom?

Figyelt kérdés

Adott egy idős hölgy aki nem jósol kártyából,sem tenyérből .Jövendő dolgokat mond természeti jelenségekből sokszor égi jelekből.

Elmondása szerint ő keresztény politikusok kijelentéseit figyeli és azt húzza párhuzamban a biblia kijelentéseivel. (Pl: Orbánnak volt egyszer egy ilyen kijelentése:béke és biztonság. Szerinte a jelenések könyvében is van ilyen h amikor kijelentik ezt “béke és biztonság akkor jön rájuk a veszedelem”)

Érdekes dolgokat mond a szeretetet hangsúlyozza mégis úgy érzem a lelke mélyén nagyon fél a haláltól.Pánikot akar belém kelteni h rossz ötlet volt a Covid oltás mert szerinte így akarják csökkenteni az embereket.Én meg kinevetem…nem hiszek ilyenekben…

Sokat mesél nekem Istenről mégis ördögökkel és démonokkal álmodik elmondása szerint

Utóbbi időben nem keresem fel mert hétköznapi dolgokról nem lehet vele beszélni ,de még az érzelmeiről vagy az én érzelmeimről sem …csak ezekről a hülye titkokról

Kényelmetlenül érzem magam mellette nem érzem rajta azt a bibliai szeretetet olyan tipikus mintapolgár nem lehet belekötni a cselekedeteibe mégis érzem hogy ellentmondásos az ember.

Érdekesek a szociális kapcsolatai is.. vonzza maga köré az embereket mint a méz a méheket mégis kibeszéli és kritizálja őket még azokat is akik anyagilag vagy így-úgy segítenek neki .

Mindenkit lehord a megjobbítás érdekében .

Visszafelé nem ismeri el h valami rossz lenne benne.

Olyan mint valami tanító vagy mágus aki érdekes dolgokat mond felülről szemléli a világot mégis rossznak értéktelennek érzed magad a társaságában mert nem vagy olyan “felvilágosult” mint ő és sokat kell még hozzá tanulnod.

Boszorkány vagy keresztény ez az ember?



2023. ápr. 22. 13:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
74%
A kereszténység bűnnek tartja a jóslást. Tehát keresztény nem lehet.
2023. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
84%
Ez egy idióta
2023. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha a "keresztényt" a Jézusi tanítások alapján zéró toleranciával határozzuk meg, akkor szerintem egyetlen egy sem él ezen a bolygón.

Ki ne követett volna el valami apró "bűnt", irigykedni valamire, vágyni valamire ami a másé, apró hazugságok "fogtündér, télapó, mikulás, jézuska", sokan babonából megfogják a gombjukat ha kéményseprőt látnak, veszekedéstől tartanak, ha kiborul a só, balszerencse ha átmegy előttünk a macska, vendég jön ha beütjük a könyököt, stb....rengeteg apróság van, amiben naponta "vétkezünk".

Ha a néni úgy gondolja, hogy ő keresztény, akkor az.

Ha "kellemetlen" ember, ha nem elfogadást és szeretetet áraszt, nem érzed hogy feltölt a társasága, felemel, akkor kerüld.

Sokan úgy próbálnak már "tanítók" lenni, hogy még bennük az apró emberi negatív minőségek nem üresedtek ki, és ez felerősödik bennük....és mivel eleve már "ő a tanító", ezt szerintem kívülről nehéz neki megmondani.

2023. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Lucifer-666 ***** válasza:
Szerintem túlgondolod. Meg ha nem kedveled nem kell rögtön eltemetni sem...
2023. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem gyíkká változtatott...!

...

De már elmúlt.

2023. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

"rossz ötlet volt a Covid oltás mert szerinte így akarják csökkenteni az embereket"

Az egyik előző klasszikust kell idéznem: ez egy idióta.

Ne beszélgess vele, nem jó hatással van rád.

2023. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert alultájékozott valaki, illetve butaságokat locsog, még nem boszorkány. Hitvilága nem feltétlen esik egybe a keresztényekével, sőt őt is meg kellene kérdezni, de ilyen rövid leírásból nem merném lelkiismerettel megmondani, hogy keresztény-e. De biztosan nem boszorkány. Nem léteznek boszorkányok.
2023. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Fórizs E.-re gondolsz?


Hamis próféta. Antiszemita szellemből beszél amikor Istenről beszél.

Nézi Rick Weisékat, meg kommentálja, de nem jó a fordítása, számtalanszor hibázott a fordításban is, és Istennel kapcsolatban is.

2023. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8+ Istennel kapcsolatos dolgokat amiket mond-kár és szemét. Amire vele kapcsolatban maximum figyelni az az orvosi dolgok és a politika. Más nem. Jézussal kapcsolatos dolgok ahogy átadja-hamis. Olyan hibákat vét..

A legnagyobb baj, nem érti mit mond Rick Weis Jézussal és Szent Lélekkel, Szentírással kapcsolatban.


A napokba volt, hogy két magas szinten angolul beszélő figyelte a fordítását-és abszolút hibás amit a Szentírással kapcsolatban mond. Nem rti mit mond Rick Weiss.

2023. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8+ A True Newsbeliek Szent Lélek által kommunikálnak. Jókat mondanak..
2023. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!