Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van erre valami magyarázat...

Van erre valami magyarázat vagy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés
Van valaki, akit látásból ismerek kb 2 éve. Egy két szónál többet még nem beszéltünk. Nagyon ritkán futunk össze véletlenül valahol, a legváratlanabb helyeken mégis mintha előtte tudnám hogy így lesz. Példa: beléptem egy nagy bevásárlóközpontba és tudtam vagyis inkább éreztem hogy ő is ott van. Tettem pár lépést és ott is volt. Hasonlóképpen történt már többször. Ha a közelemben van, mintha megérezném előtte. Volt olyan is hogy az álmomban szerepelt pedig nem gondoltam rá és aznap megint találkoztunk. Minden egyes találkozás után, furcsa de, úgy érzem tele vagyok energiával és örömmel. Mint írtam 1-2 szót váltottunk még csak egymással de mikor ránézek olyan érzésem van mintha belém látna vagy nem is tudom, mintha kicsit magamat látnám benne, mintha ismerném pedig valójában csak látásból ismerjük egymást. Ami még furcsa hogy többször nézett utánam illetve aki velem volt szólt hogy "Az a valaki miért néz ennyire?" Én gondolom túl vagy ezekre az érzésekre van valami magyarázat?
2020. jan. 11. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az magyarázat hogy túlgondolod.
2020. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az illetőt hogy bűvész -e
2020. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ******?! ***** válasza:
Ne fárassz minket ezzel!
2020. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ezo válasz, de én a volt a barátommal voltam így,- mielőtt összejöttünk valahogy mindig láttam az utcán, vagy összetalálkoztunk évekig minden hónapban párszor, pedig én ritkán járok el bármerre, ő meg nem erre lakik.

Aztán egyszer bamm, észrevett.

Szóval nem hiszem, hogy valami különös oka lenne, véletlenek, és túlgondolod.

2020. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy csak vonzódás van köztetek
2020. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!