Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízis, vagy démon,...

Alvásparalízis, vagy démon, ha mindig ugyanazt a démont látom és minden alkalommal egyre közelebb van az ágyamhoz? Már háromszor láttam szellemet. Lehet, hogy ez is igazi.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan nem hisznek benne, de én családtagot is láttam már, olyat akit még képen se láttam előtte.

Elmeséltem apának, hogy hogy néz ki és a pózt ahogy mellette ült és kiderült, hogy az apja. Utána mutatott családi képeket és ott rámutattam.

Kiskoromban is sok, nagyon ijesztő dolgot láttam, olyanokat is, amik még horrorfilmekben sincsenek.

Amikor látom ezt a démont, akkor biztos vagyok benne, hogy nem alszom, mivel nagyon nehezen alszom el, órákba telik, de ez pár perc után már megjelenik, ahogy lefekszem az ágyba.

Lehetetlen, hogy olyan hamar elaludjak.

Nagyon, nagyon ijesztő a külseje, a föld felett lebeg pár centivel mindig csak néz és minden alkalommal egyre közelebb van az ágyamhoz.

Ezek az alkalmak sokáig tartanak, nem csak pár másodpercig.

Félek lefeküdni és hogy mi lesz, ha teljesen elér az ágyamig.

Voltam már pszichológusnál és pszichiáternél is és nincs semmi betegségem, mentális problémám.

A szellemes történetekre nem tudtak magyarázatot adni.



2023. máj. 7. 05:12
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Szerintem ő direkt akarja, hogy lássam. Így ijeszteget. Lehet, hogy neki ez a szórakozás, hogy áll, nagyon ijesztően néz és egyre közelebb ér.

Biztos, hogy eljön az idő, amikor megtámad.

Vagy megszáll, vagy megöl.

Szívbeteg is vagyok, nekem már a külseje, jelenléte és nézése is elég.

Sosem vagyok nyugodt állapotban. :D

Elalvás előtt óráim vannak, rengeteget gondolkozom, mozgolódok, keresem a kényelmes pózt..

Meditálni és ilyeneket sem tudok, plusz képzelőerőm sincs, ha becsukom a szemem és valamit elképzelnék, akármennyire is koncentrálok csak feketeséget látok. :D

A többit se magyarázná meg ez a paralízis.

Azért írtam csak bele a kérdésbe, mert kíváncsi voltam, hogy más látta e már ugyanazt többször, vagy állandóan.

Sok történetet olvastam, de senki sem látja ugyanazt többször, hanem mindig mást.

Az is furcsa, hogy éjszaka, amikor már csak az éjjeli lámpa megy kevés fénnyel és a sötét helyeken, míg felkapcsolom a villanyt, nagyon rossz érzésem van, mintha itt lennének és figyelnének, szinte állandó jelleggel nagy félelemben vagyok.

2023. máj. 8. 04:20
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted nem alszol akkor hagyd égve a villanyt úgy feküdj le, világosba nem jön elő a démon
2023. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Menj csajozz be!:


https://www.youtube.com/watch?v=z-veuv6e3CE


Na eridjél! :)

2023. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, te sajnálatos módon annyira sötét és buta vagy, hogy tőled még egy démon is elmenekülne.
2023. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

22 Éjjeli lámpa mindig égve marad.

24 Te inkább növessz agyat és fáraszd anyukádat! :D

2023. máj. 29. 07:08
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
Te pedig rettegj az ágyad alatti szörnytől!:D
2023. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
43%
Ágy alatt csak porcicák vannak
2023. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Gondolod te!:P
2023. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

26 Nem írta senki, hogy az ágy alatt van. Lehet a tiéd igen.

Ezentúl te is nézd meg. :D

2023. máj. 29. 18:53
 30/38 anonim ***** válasza:
Én megnéztem, nincs ott!:D
2023. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!