Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízis, vagy démon,...

Alvásparalízis, vagy démon, ha mindig ugyanazt a démont látom és minden alkalommal egyre közelebb van az ágyamhoz? Már háromszor láttam szellemet. Lehet, hogy ez is igazi.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan nem hisznek benne, de én családtagot is láttam már, olyat akit még képen se láttam előtte.

Elmeséltem apának, hogy hogy néz ki és a pózt ahogy mellette ült és kiderült, hogy az apja. Utána mutatott családi képeket és ott rámutattam.

Kiskoromban is sok, nagyon ijesztő dolgot láttam, olyanokat is, amik még horrorfilmekben sincsenek.

Amikor látom ezt a démont, akkor biztos vagyok benne, hogy nem alszom, mivel nagyon nehezen alszom el, órákba telik, de ez pár perc után már megjelenik, ahogy lefekszem az ágyba.

Lehetetlen, hogy olyan hamar elaludjak.

Nagyon, nagyon ijesztő a külseje, a föld felett lebeg pár centivel mindig csak néz és minden alkalommal egyre közelebb van az ágyamhoz.

Ezek az alkalmak sokáig tartanak, nem csak pár másodpercig.

Félek lefeküdni és hogy mi lesz, ha teljesen elér az ágyamig.

Voltam már pszichológusnál és pszichiáternél is és nincs semmi betegségem, mentális problémám.

A szellemes történetekre nem tudtak magyarázatot adni.



2023. máj. 7. 05:12
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Mindenesetre nem tud ártani neked, azért ez a színjáték, el akarja hitetni, hogy nem csak egy kis szarcsimbók alsó asztrális negatív seggfej.

Nevesd ki, szeresd meg, simogasd meg a buksiját, azt utálják.

2023. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Éjszaka éjfélkor, vagy háromkor nézd meg, kevés fénnyel. Lehet, hogy akkor már lesz valami. :D
2023. máj. 29. 19:05
 33/38 A kérdező kommentje:

Nem tudok ilyenkor mozdulni.

Honnan tudod, hogy nem tud ártani?

Olvastam már olyan kommemteket, hogy a takaró alá másznak, megfogják a lábukat és húzzák őket, a nyakuknál lélegeznek, mellkasukra ülnek..

2023. máj. 29. 19:07
 34/38 anonim ***** válasza:
61%

"Olvastam már olyan kommemteket, hogy a takaró alá másznak, megfogják a lábukat és húzzák őket, a nyakuknál lélegeznek, mellkasukra ülnek.."

Színjáték...ha tudnának ártani, nem olvasnád utána a kommentjeiket.

A félelemkeltés a cél, és nagy gyakorlatuk van benne, de semmi másuk sincs, nem tudnak ártani neked.

Ha megfogja a lábad, vagy a nyakad, jusson eszedbe, hogy mondd neki "Kicsit feljebb, és a péniszemet lécci" ...vagy ha lány vagy akkor csapj a kezére.

Nem tudsz mozdulni, mert a fizikai testeddel próbálod. Ilyenkor már a tudatosságod félig az asztrális hordozóban van, és már nincs irányításod a testre, de ne is akard azt mozdítani, az elméddel mozdulj.

Ahogy megérzed ezt az állapotot, öntsön el egy belső mosoly, és kezdj el kisérletezni, felemelkedni a plafonhoz, odalebegni az ajtóhoz, stb.

Ami biztos hogy működik, csak általában nem jut eszedbe, kicsinyítsd le, ahogy közeledik, egyre kisebb és kisebb lesz, és a végén mint egy cuki kis egérke-árny.

A köznyelv alvásparalízisnek hívja ezt az állapotot, de ez egy bonyolultabb folyamat, azokat érinti akik valamennyire tudatosak tudnak lenni a magasabb hordozókban.

2023. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Szerintem tudnak bántani, vannak erre történetek.

Például az a híres házaspár, akik ezzel foglalkoztak. Lehet bolondokházába is kerültek emiatt emberek. Ki hinne nekik? Lehet haltak is meg emiatt szívinfarktusba, de az okát már persze, hogy nem tudják.

Régebben biztos több embert öltek meg, de most a fejlettebb orvosok és kamerák miatt már nem tudnak annyira durván tevékenykedni.

Paralízisnek nem hiszem, mert ébren is láttam már szellemeket, családtagot is.

Ők nem voltak félelmetesek és nem akartak bántani.

Akkor tudtam mozogni mondjuk.

Nem jó a képzelőerőm. Már sokszor próbáltam meditálni, becsukni a szemem és elképzelni dolgokat, de semmi csak a sötét. :D

Próbáltam erősíteni gyakorlatokkal, de nem ment.

Nem hiszem, hogy ki tudnék szállni a testemből és ilyenek.

2023. máj. 29. 19:25
 36/38 anonim ***** válasza:
Én is csodálkoztam, amikor kinyitottam a szemem, és 2 centire volt tőlem a plafon.
2023. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Grimfox! A paralízisről nagyon jókat írtál igazad van.


Kérdező! Amiket gyermekkorodban tapasztaltál, ahhoz nem tudok hozzászólni. Nem mondom hogy nem hiszem el neked, csak én ilyet nem tapasztaltam. Viszont amit írtál még


"Ilyenkor nem tudok mozdulni, szememet se és a hangok se jönnek ki, hiába kiabálok és kérek segítséget.


Megpróbálom magamban szólítani őket, hátha segítenek."


Erről az én tapasztalatom jutott az eszembe. Töbszőr átéltem már sajnos az alvásparalízist. Az első alkalom után össze voltam zavarodva, rémült voltam és nem tudtam hogy hová tegyem ezt magamban, mit higgyek.

Utána olvastam a paralízisnek, cikkeket videókat néztem.

Szóval az első ilyenem az volt, hogy az ágyamban feküdtem. Egyedül voltam a házban. Nem tudtam mozogni, zsibbadást éreztem, hangot sem tudtam kiadni. Azt hallottam hogy valaki bejön a házba és a szobám felé jön. Én fallal szemben feküdtem az ágyban. Egyre közelebb hallottam a lépteket. Megállt mögöttem valaki az ágyamnál. És megfogta a nyakam, elkezdett fojtogatni. Semmit nem tudtam csinálni csak tátogtam....mert kiabálni akartam volna! Valóságos volt nagyon féltem. Mikor felébredtem kapkodtam a levegőt és megállás nélkül bőgtem.


A második....jóval később volt. De ez volt nekem a legrémisztőbb.

Szintén fal felé fordultam, hason feküdtem, bal karom a fejem alatt kinyújtva. Felébredtem....zúgott a fülem, zsibbadtam, nem tudtam mozogni, furcsa előszőr erős égett szagot majd erős bűzt, rothadt szagot éreztem. Majd vérszagot is. Valaki mögöttem állt jött felém, éreztem hogy lenyom nagy erővel mintha rámfeküdt volna. Mindenem lenyomta mintha betontömböt tettek volna rám. Mindenem elnehezedett. Küzdöttem, nem tudtam megmozdulni. Kiabálni akartam nem jött ki hang. Majd lassan éreztem, hogy a zsibbadás múlik....lassan tudtam mozdulni is....

Szóval elolvastam mit írtak a paralízisről és tudtam, az volt.

Alváskor az agyban olyan anyagok szabadulnak el, ami "lebénítja" a testet. Így alvás közben nem tudunk kárt tenni magunkban. Abban a pillanatban mikor felébredünk, ezek az anyagok abban a pillanatban felszívódnak. Viszont ha ez nem történik meg, ébredéskor még bénultak vagyunk, megtörténik a paralízis. Ja meg szagokat is lehet érezni, mindent közben. Ezt nem biztos hogy teljesen jól leírtam, már rég olvastam ezt. Szóval ez velem történ. Még volt hasonló....sajnos. Nem felejtem el.

2023. jún. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
57%

Ha az van benned hogy félsz amikor ott van, akkor csak erosited magadba a félelmet

Mondogasd magadnak azt sokszor "Te nem vagy igazi, te csak a képzeletem szüleménye vagy"

Es akkor eltunik orokre

2023. jún. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!