Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízis, vagy démon,...

Alvásparalízis, vagy démon, ha mindig ugyanazt a démont látom és minden alkalommal egyre közelebb van az ágyamhoz? Már háromszor láttam szellemet. Lehet, hogy ez is igazi.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan nem hisznek benne, de én családtagot is láttam már, olyat akit még képen se láttam előtte.

Elmeséltem apának, hogy hogy néz ki és a pózt ahogy mellette ült és kiderült, hogy az apja. Utána mutatott családi képeket és ott rámutattam.

Kiskoromban is sok, nagyon ijesztő dolgot láttam, olyanokat is, amik még horrorfilmekben sincsenek.

Amikor látom ezt a démont, akkor biztos vagyok benne, hogy nem alszom, mivel nagyon nehezen alszom el, órákba telik, de ez pár perc után már megjelenik, ahogy lefekszem az ágyba.

Lehetetlen, hogy olyan hamar elaludjak.

Nagyon, nagyon ijesztő a külseje, a föld felett lebeg pár centivel mindig csak néz és minden alkalommal egyre közelebb van az ágyamhoz.

Ezek az alkalmak sokáig tartanak, nem csak pár másodpercig.

Félek lefeküdni és hogy mi lesz, ha teljesen elér az ágyamig.

Voltam már pszichológusnál és pszichiáternél is és nincs semmi betegségem, mentális problémám.

A szellemes történetekre nem tudtak magyarázatot adni.



2023. máj. 7. 05:12
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
79%

A világegyetemben hemzsegnek a pozitív, jóakaratú entitások. Ha bajban vagy, ha félsz, ha egy ilyen megijeszt, hívd őket, pl Mihály arkangyalt, Jézust, stb, jönnek és segítenek, amíg meg nem tanulod egyedül is kezelni az ilyen helyzeteket.

Valóban nem hallucinálsz, ez az emberek nagyon nagy része számára álom vagy kitaláció, gyógyszert adnak rá, és ha kellően eltompít, akkor "eltűnnek".

Gyakorolj, meditálj, keresd a szeretet, fejleszd magad.

2023. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Ilyenkor nem tudok mozdulni, szememet se és a hangok se jönnek ki, hiába kiabálok és kérek segítséget.

Megpróbálom magamban szólítani őket, hátha segítenek.

2023. máj. 7. 18:31
 13/38 anonim ***** válasza:
75%

Pontosan, magadban szólítsd, az elméddel, ne próbálj hangot kiadni.

Amikor a paralízis előjön, akkor a tudatosság már kifelé tart a fizikai testből, de még nem tudott teljesen visszahúzódni a fejletteb hordozóba, az asztrális testbe.

Meditáció gyakorlásánál is bele lehet lépni ebbe az állapotba.

Próbálj ilyenkor mozdulni a testeddel, de ne fizikai mozgással, hanem az elméddel, képzeld magad a tested elé, vagy a villanykapcsolóhoz, érezd hogy ott állsz - csapd be magad- és próbálj kimozdulni a testedből.

2023. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
44%
Majd nyilván a Jézuska fog ilyen esetben segíteni. Lol
2023. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
55%
Az az entitás aki pár ezer éve ide szívességből leszületett, átadott tanítást, filozófiát, majd tovább állt, már akkor is millió éves volt, amikor a Földön az emberi élet még terveben sem volt. A Jézus nevet itt "ragasztották rá", de jó fej, és ha hívják, szívesen segít.
2023. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

A te válaszaid sem segítenek semmit.

Hiába irsz már vagy hatodjára.

Lol, ez a kifejezés.

Gondolom valami gyerek vagy, vagy tini. :D

Kívánom, hogy ne tapasztaljátok meg ezeket!

2023. máj. 7. 20:45
 17/38 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, azt megszámoltad már,hogy hányszor kerültél önellentmondásba? Lol
2023. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 Grimfox ***** válasza:
74%
Az alvásparalízis alatt vannak akik konkrétan azt tapasztalják, hogy a fenyegető dolog, amit látnak, a mellkasukon ül. Néha azt is érzik, hogy az ágyat rázza, de ez is csak olyan érzékcsalódás, mint maga a "démon" látványa. Ha nem tudsz mozogni, amikor ezt a dolgot észleled, akkor alvásparalízisről van szó. Nem kell aludnod, hogy ilyesmit tapasztalj. Elég, ha észrevétlenül félálomig lazulsz.
2023. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

18 Ismét butaságot írtál, semmi magyarázattal. Ezentúl jelenteni fogom a válaszaidat.

Kérlek ne írjatok folyton, hogy paralízis, mert nem voltam semmilyen álomban, a közelében sem. Nekem ahhoz órák kellenek és a többire sem magyarázat ez.

Az alvási paralízisben nem látják ugyanazt többször, nem hogy minden alkalommal.

Kérlek olvassátok el a többi válaszomat.

Az, hogy nem tudok mozdulni, az nem csak ettől kehet, hanem ez a lény is okozhatja.

Gondolom nem hülye, nem akarja, hogy kiabáljak.

2023. máj. 7. 22:41
 20/38 Grimfox ***** válasza:
78%

Nem hogy személyenként lehet ugyanaz az alvásparalízis démona, hanem még kultúránként is. A japánoknál például egy öregasszony szokott az emberek mellkasára ülni. Amióta felfutott a földönkívüliek témája kb az 50-es évektől, azóta az USA-ban gyakori, hogy paralízis alatt kis szürkéket, vagy hasonló lényeket látnak. Európában az árnyalak, és a démon a leggyakoribb képzet, ami megjelenik. Egyéni szintre lebontva, akik "démont2 látnak paralízis alatt, általában ugyanazt látják, az aktuális bénulás intenzitásától függően hol tisztábban, hol homályosabban.

Ha tényleg valami démon, vagy más hasonló dolog lenne, már elsőre "odaért" volna. Ha látod, már nincs előtte akadály. Másodsorban semmi oka tudtodra adni, hogy ott van. Sőt, előnyösebb neki, ha nem tudsz róla. Lassan, és alattomosan közelít, és amikor már problémákat okoz, akkor is elrejti a jelenlétét.

A bénuláshoz nem kell elaludni, elég, ha elpihensz. Gondolom észrevetted már, hogy amikor nyugvó állapotban vagy, még ha nem is alszol, az érzelmeid, és gondolataid felélénkülnek. A tested pedig ellazul. Ez bőven elég egy alvásparalízishez. Az sem szokatlan, hogy nem ébredés után, hanem elalvásra készülőben ér valakit egy ilyen helyzet. A bénulásnak nagy eséllyel köze van ahhoz, hogy órákba telik elaludnod.

Ez nem skizofrénia, sőt még csak nem is pszichés zavar. Ez egy alvási rendellenesség, és piszkosul kellemetlen.

2023. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!